صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

خرید گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید در کرمانشاه آغاز شد
داخلی
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: از امروز کار خرید گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید و نیاز بازار در همه سویه‌ها از مرغداران در استان آغاز شده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: از امروز کار خرید گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید و نیاز بازار در همه سویه‌ها از مرغداران در استان آغاز شده است.

«علی قربانی» اظهار کرد: شرکت پشتیبانی امور دام استان به قیمت هر کیلوگرم ۷۳ هزار تومان درب سردخانه و به صورت علی الحساب، از این آمادگی برخوردارست که گوشت مرغ منجمد مازاد بر تولید و نیاز بازار در این استان را از مرغداران خریداری کند.

وی با بیان اینکه گوشت مرغ نژاد آرین به ازای هر کیلوگرم ۱۲ درصد بیشتر از مرغداران خریداری می شود، افزود: این شرکت وجوه ناشی از خرید را به صورت نقدی و یا تهاتر با نهاده های دامی به مرغداران پرداخت می کند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه ادامه داد: این شرکت از یک ماه گذشته آماده خرید مرغ مازاد مرغداران بود ولی به دلیل کشش خوب بازار بیشتر آنان ترجیح دادند تا تولیدات خود را روانه بازار مصرف کنند.

قربانی افزود: خرید و ذخیره سازی طبق ضوابط و مجوزهای ابلاغی بدون محدودیت زمانی و با هدف حمایت از تولید در هنگام اشباع بازار و ذخیره سازی برای مواقع و شرایط موردنیاز صورت گرفته و ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار تن از تولیدات مرغداران خریداری شده است یادآور شد: این شرکت آمادگی خرید مرغ منجمد مازاد برنیاز بازار را داشته و مرغداران برای انجام این امر با داشتن معرفی نامه از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه و مراجعه به اداره کل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه نسبت به انعقاد قرارداد و فروش تولید خود اقدام کنند.

در استان کرمانشاه با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت، نزدیک به ۶۰۰ مرغداری صنعتی گوشتی فعالیت می کند، که در ماه به طور میانگین نزدیک به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی در آنها صورت می گیرد.

میزان گوشت مرغ مصرفی استان کرمانشاه روزانه ۱۳۰ تن است و این در حالی است که در استان روزانه ۱۸۳ تن لاشه گوشت مرغ تولید می شود که مابقی آن به سایر استان ها صادر می شود.

 

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 20 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 247
بازدید ديروز : 3,469
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir