صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

موافقت بانک عامل با امهال تسهیلات دریافتی دامداری‌ و مرغداری
داخلی
صحرایی همچنین از توافق برای امهال تسهیلات دامداری‌ها و مرغداری‌ها خبر داد و گفت: سال گذشته برای حمایت از تولید گوشت در کشور از محل مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تسهیلاتی به دامداری‌ها و مرغداری‌های...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر، محمدطیب صحرایی در دیدار با مدیرعامل یکی از بانک‌ها اظهار کرد: کشاورزی یک بخش مهم و گسترده از فعالیت‌های تولیدی استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است و با عنایت ویژه بانک مرتبط، تسهیلات دریافتی دامداری‌ها و مرغداری‌ها از محل مردمی‌سازی و عادلانه سازی یارانه‌ها، به مدت یکسال امهال شد.

وی افزود: اولویت‌های استان در زمینه ارائه تسهیلات مناسب و هدفمند به کشاورزان و تسهیل در شرایط دریافت تسهیلات، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافقات خوبی در این زمینه انجام شد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: امیدواریم با حضور پررنگ و اثرگذار بانک عامل در استان بتوانیم شاهد بهبود چرخه تولید در حوزه کشاورزی، باغداری و دامداری استان باشیم.

صحرایی همچنین از توافق برای امهال تسهیلات دامداری‌ها و مرغداری‌ها خبر داد و گفت: سال گذشته برای حمایت از تولید گوشت در کشور از محل مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تسهیلاتی به دامداری‌ها و مرغداری‌های استان پرداخت شد.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات این عزیزان، تسهیلات دریافتی دامداری‌ها و مرغداری‌ها از محل مردمی‌سازی و عادلانه سازی یارانه‌ها، برای یکسال امهال شد که یک خبر خوب برای کرمانشاه است‌.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 19 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,167
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir