صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تهدید مرغ‌های اوکراینی برای مرغداران اروپایی
خارجی
شافر ادامه داد: ورود تولیدکنندگان اوکراینی به بازار اتحادیه اروپا، به سرعت بازار واحد این اتحادیه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بی‌ثبات کرد. تولیدکنندگان در اوکراین به خاطر نبود استانداردهای تولید اتحادیه اروپا در این کشور از یک سو و نداشتن موانع تجاری...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فیگارو، ژان میشل شافر، دبیر انجمن تولیدکنندگان گوشت مرغ فرانسه موسوم به آنول، گفت که مرغداران فرانسوی به خاطر رقابت غیرعادلانه با تولیدکنندگان اوکراینی، در حال ضرر کردن هستند.

وی تأکید کرد که تبعات هجوم مرغ ارزان‌قیمت از اوکراین به بازار فرانسه، در حال آسیب زدن به مرغداران فرانسوی است.

شافر افزود: در فرانسه و بسیاری از کشورهای اروپایی مرغداری یک فعالیت اقتصادی خانوادگی است، اما در اوکراین اوضاع فرق می‌کند و پول صادرات مرغ به جیب مردم اوکراین نمی‌رود، بلکه به نفع شرکت MHB، بزرگ‌‌ترین تولیدکننده مرغ در اوکراین، است.

وی از کمیسیون اروپایی خواست تا از مرغداران داخلی در کشورهای اروپایی حمایت کند.

این مقام فرانسوی افزود: پیش از درگیری نظامی در اوکراین، ما ماهانه 10 هزار تن از این کشور گوشت مرغ وارد می‌کردیم، اما حالا این رقم به بیش از 20 هزار تن رسیده و یک واقعیت شوک‌آور است.

شافر ادامه داد: ورود تولیدکنندگان اوکراینی به بازار اتحادیه اروپا، به سرعت بازار واحد این اتحادیه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بی‌ثبات کرد. تولیدکنندگان در اوکراین به خاطر نبود استانداردهای تولید اتحادیه اروپا در این کشور از یک سو و نداشتن موانع تجاری از مزیت هزینه‌های پایین در تولید برخوردار هستند. به عنوان مثال؛ تولید هر کیلو گوشت مرغ در فرانسه حدود 5 دلار هزینه دارد اما در اوکراین این رقم نصف است و باعث ایجاد یک رقابت ناعادلانه شده است.

وی افزود: مرغداران در سراسر اروپا از آلمان و هلند گرفته تا لهستان و فرانسه به شدت از موضوع افزایش بی‌‌سابقه تولید مرغ در اوکراین متضرر شده‌اند. 

 
 
 
 
 
 
ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,119
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir