صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

افزون بر ۳ میلیون و ۳۶۴ هزار قطعه در گیلان جوجه‌ریزی شد
داخلی
جوادزاده اظهار کرد: تعهد گیلان برای جوجه ریزی در مرداد ماه ۱۲ میلیون و ۷۸۸ هزار قطعه بوده که ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۳۲۱ قطعه نزدیک ۹۷ درصد از تعهد تحقق یافت که رکورد جوجه ریزی استان در این ماه است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا قاسم جوادزاده مقتدر با اشاره به برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای جوجه‌ریزی و تعهدات استان‌ها در این ارتباط اظهار کرد: تعهد گیلان برای جوجه ریزی در مرداد ماه ۱۲ میلیون و ۷۸۸ هزار قطعه بوده که ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۳۲۱ قطعه نزدیک ۹۷ درصد از تعهد تحقق یافت که رکورد جوجه ریزی استان در این ماه است.

وی تعداد گله‌های در جریان پرورش را ۱۹ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۱۳۵ مورد عنوان کرد و افزود: میانگین کشتار مرغ طی ماه جاری "روزانه" ۵۴۸ تن بوده که هر روز بر اساس تعهد ۲۲۴ تن به تهران و ۲۳ تن به البرز ارسال شد و بقیه در گیلان توزیع گردید.

جوادزاده به برنامه سازمان جهادکشاورزی گیلان برای توزیع اقلام اساسی در ماه محرم و صفر اشاره و عنوان کرد: ۱۵۰ تن گوشت قرمز منجمد برای توزیع در نظر گرفته شده بود که تاکنون بیش از ۱۲۰ تن بین هیات‌ها توزیع شده و این روند ادامه دارد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه ۲۰۰ تن شکر سهمیه محرم و صفر برای توزیع اختصاص یافت، اضافه کرد: از این میزان ۱۰۰ تن توزیع شده و بقیه نیز در حال انجام است.

وی درباره وضعیت موجودی اقلام اساسی در استان گیلان خاطر نشان کرد: موجودی کالاهای اساسی شامل؛ گوشت، ذرت و سویا به اندازه کافی در انبارها موجود است و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

نزدیک به ۷۵ درصد فعالیت‌های صنعت طیور در گیلان در غالب زنجیره تولید است که گیلان از این نظر رتبه نخست را داراست، هشت زنجیره تولیدی بزرگ نیز «از تولید جوجه یک روزه تا خوراک دام» در استان فعال است.

بر اساس آخرین آمار، ۹۱۷ واحد تولید کننده مرغ گوشتی با ظرفیت ۲۳ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۶۵۶ قطعه، ۹۵ واحد تولید کننده مرغ مادر با ظرفیت سه میلیون و ۶۶۳ هزار و ۶۱۴ قطعه مولد و ۱۲ واحد مرغ اجداد با ظرفیت ۳۰۹ هزار و ۸۰۰ قطعه مولد در استان گیلان فعال است.

همچنین ۲۱ کارخانه جوجه‌کشی با ظرفیت ۳۵ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۴۰۰ قطعه در هر دوره در استان گیلان فعالیت می‌کند.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 16 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,962
بازدید ديروز : 2,064
تبلیغات


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir