صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: واگذاری تصدی‌گری و حمایت از تشکل‌ها اولویت بخش دام و طیور
اخبار صنایع وابسته
واگذاری تصدی‌گری و حمایت از تشکل‌ها اولویت بخش دام و طیور......


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار وزیر جهاد کشاورزی برلزوم حضور پررنگ تشکل‌ها در زنجیره تامین، توزیع و ارزش بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: واگذاری تصدی‌گری و نیز حمایت‌های لازم از تشکل‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

 محمدعلی نیکبخت در ادامه ارزیابی ستادی و سرکشی از معاونت‌ها از جمله بازدید از معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی افزود: حفاظت از ذخایر ژنتیکی بومی دام و طیور به عنوان یک فعالیت پایه در کنار توجه به نژادهای باکیفیت دنیا مورد تاکید است.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: دستگاه‌های داخلی وزارت جهاد کشاورزی باید در تعامل با یکدیگر پیش بروند و با هماهنگی و وحدت رویه، چالش‌های بخش کشاورزی را مرتفع و راندمان تولید را افزایش دهند.

وی اظهارداشت: حرکت رو به جلو مسیر اصلی ماست و وقت، فکر و انرژی خودمان را باید به برنامه‌ریزی، سازماندهی، تحول و تولید در بخش کشاورزی معطوف کنیم.

نیکبخت، رشد تولید در بخش کشاورزی را متضمن کشاورزی دانش‌بنیان، افزایش بهره‌وری با تاکید بر تولید داخل و حمایت از تولید کننده عنوان کرد و گفت: اگر مشکلات و محدودیت‌های تولید را رفع نکنیم وابسته خواهیم بود و به طور قطع برای تامین کالا برای سفره مردم به مشکل بر خواهیم خورد.

وی بر همکاری مشترک بخش‌های تخصصی و سازمان تات با بخش اجرا تاکید کرد و افزود: تا کار به صورت عملی انجام نشود، افزایش بهره‌وری اتفاق نمی‌افتد، بنابراین بخش‌های تخصصی و سازمان تات موظف هستند طبق یک جریان دوطرفه با یکدیگر و بخش اجرا همکاری کنند.

به گفته وی، برای دستیابی به تولید پایدار و خودکفایی، باید عملکرد را در کشت آبی و دیم افزایش دهیم.

وزیر جهاد کشاورزی، حفاظت از ذخایر ژنتیکی داخلی و بومی بخش دام و طیور را به عنوان یک فعالیت پایه لازم و ضروری دانست و اظهارداشت: این به معنی این نیست که به نژادهای باکیفیت دنیا فکر نکنیم.

نیکبخت از زحمات و همکاری صمیمانه معاونت امور تولیدات دامی، مدیران و کارکنان در تحقق اهداف وزارت جهاد کشاورزی قدردانی کرد.

«حسین دماوندی‌نژاد» معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که انتخاب شما به عنوان وزیر جهاد کشاورزی را به فال می‌گیریم، گفت: آمادگی داریم براساس سیاست‌ها و برنامه‌های وزارتخانه و همسو و هماهنگ در بحث امنیت غذایی و مسایل کلان به عنوان بازوی توانمند در خدمت بخش کشاورزی کشور باشیم.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 7 تیر، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,070
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir