صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مشکل کمبود مرغ در سطح کشور رفع می شود
داخلی
وحیدی اظهار کرد: در مقطعی جوجه ریزی کاهش یافته بود که منجر به کمبود مرغ در کشور شده بود که با اقدامات انجام یافته، پیش بینی می‌شود یک الی دو هفته آینده، مشکل فوق رفع و مرتفع خواهد شد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس، وزیر کشور گفت: مشکل کمبود مرغ در سطح کشور، با اقدامات انجام شده، بزودی رفع خواهد شد
احمد وحیدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، اظهار کرد: در مقطعی جوجه ریزی کاهش یافته بود که منجر به کمبود مرغ در کشور شده بود که با اقدامات انجام یافته، پیش بینی می‌شود یک الی دو هفته آینده، مشکل فوق رفع و مرتفع خواهد شد.

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر شاهد قیمت بالا و نامناسبی در مرغ هستیم که این مسئله دغدغه جدی دولت است تا تدابیر لازم جهت کاهش قیمت و واقعی سازی انجام شود.

وزیر کشور تصریح کرد: جهت رفع مشکلات موجود در بخش نان و نانوایان، جدیدا اختیاراتی به استانداران اعطا شده است تا باتوجه به اختیارات تفویض شده، مشکلات نان و نانوایان استان‌ها مرتفع شود.

وحیدی گفت: کارآمدی و انقلابی‌بودن دو اصل مهم دولت سیزدهم است و در انتخاب مدیران استان‌ها به این دو اصل مهم مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد و بزرگان استان‌ها همچون نماینده ولی فقیه در استان، اگر فردی کارآمد‌تر و انقلابی‌تر از مدیر فعلی، شناسایی کردند، حتما به مرکز کشور اطلاع دهند تا بررسی‌های لازم و در صورت نیاز تغییرات لازم در دستور کار باشد.

وی اظهار کرد: نماینده محترم ولی فقیه در استان اردبیل، درخواست تبدیل ۴ نقطه شهری استان اردبیل به شهرستان را اعلام کردند که مدارک و مستندات لازم در سطح استان تدوین و جهت بررسی به وزارت کشور ارسال شود.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 30 خرداد، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 856
بازدید ديروز : 3,717
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir