صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

توان صادراتی ماهانه تا ۱۵ هزار تن تخم مرغ در کشور
داخلی
نبی پور گفت: در حال حاضر حداقل روزانه ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تن مازاد تولید داریم که می توانیم صادر کنیم. به این ترتیب به راحتی می توانیم ماهانه ۱۴ تا ۱۵ هزار تن تخم مرغ صادر کنیم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار نبی پور رئیس اتحادیه مرغ تخمگذار تهران در خصوص ظرفیت های صادراتی محصول تخم مرغ گفت: در حال حاضر حداقل روزانه ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تن مازاد تولید داریم که می توانیم صادر کنیم. به این ترتیب به راحتی می توانیم ماهانه ۱۴ تا ۱۵ هزار تن تخم مرغ صادر کنیم.

نبی پور ادامه داد: با این تفاسیر به دلیل قطع شدن صادرات در حال حاضر به اجبار این مازاد تولید وارد بازار داخل می شود و بازار را به هم می ریزد در نتیجه قیمت ها پایین آمده است. بنابراین اگر نرخ مابه التفاوت ارز سریعتر تعیین شود بازارهای صادراتی راه می افتد و بازار داخل نیز سامان می یابد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر قیمت تخم مرغ این روزها پایین تر از قیمت مصوب آمده چرا مصرف کنندگان کاهشی را حس نمی کنند، گفت: الان وضعیت خاصی رخ داده یعنی در حالی که میادین تره بار و مراکز توزیع مستقیما از مرغدار تخم مرغ را با قیمتی کمتر از ۴۰ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم خریداری می کنند اما فروش شان بر مبنای ۵۶هزار تومانی است که دولت اعلام کرده است! به این ترتیب این عزیزان از دو طرف منتفع می شوند.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 18 خرداد، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,525
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir