صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

واردات مرغ از بلاروس نداشته‌ایم
داخلی
بنیاب با اشاره به اخبار منتشر شده در هفته گذشته مبنی بر احتمال واردات مرغ های آلوده از مبدا کشور بلاروس برای کنترل و تنظیم بازار مرغ، اظهار کرد: هیچ مجوزی برای واردات مرغ از بلاروس صادر نشده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایسنا مدیرکل دفتر حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد سازمان دامپزشکی کشور گفت: به هیچ عنوان از کشور بلاروس واردات مرغ نداشته‌ایم.

منصور بنیاب، (۱۷ خرداد) در حاشیه مراسم آغاز رزمایش جهاد دامپزشکی در کرمانشاه، با اشاره به اخبار منتشر شده در هفته گذشته مبنی بر احتمال واردات مرغ های آلوده از مبدا کشور بلاروس برای کنترل و تنظیم بازار مرغ، اظهار کرد: هیچ مجوزی برای واردات مرغ از بلاروس صادر نشده است.

بنیاب افزود: واردات مرغ به کشور خیلی جزئی بوده و به هیچ عنوان از کشور بلاروس واردات مرغ نداشته ایم.

مدیرکل دفتر حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد سازمان دامپزشکی با اشاره به برنامه ریزی برای جوجه ریزی مناسب در واحدهای پرورش مرغ کشور، این نوید را داد که در آینده نه چندان دور هیچ واردات مرغی به کشور نداشته باشیم.

وی سپس اشاره ای هم به خدمات دامپزشکی داشت و با بیان اینکه در یک سال گذشته بیش از ۲۰ میلیون خدمت از سوی مجموعه دامپزشکی در قالب اجرای رزمایش‌های جهادی ارائه شده، گفت: با همکاری چهار هزار دامپزشک، پیراپزشک و مجموعه سپاه و بسیج سازندگی برای خدمت رسانی در حوزه دامپزشکی در کشور پای کار هستیم.

بنیاب با بیان اینکه مجموعه دامپزشکی در سراسر کشور به صورت تمام قد آماده خدمترسانی به مردم است، گفت: تلاش می کنیم تا با حمایت از بخش خصوصی اقدامات درخوری را در حوزه دامپزشکی در سراسر کشور ارائه کنیم.

بنیاب همچنین در مراسم آغاز بکار رزمایش جهاد دامپزشکی در کرمانشاه، با بیان اینکه رزمایش جهاد دامپزشکی در کشور از سال گذشته استارت خورده، ابراز امیدواری کرد: اجرای این رزمایش های ادامه دار بتواند در ارائه خدمات مطلوب دامپزشکی در کشور تاثیرگذار باشد.

 بنیاب با بیان اینکه بیش از ۸۴۰ بیماری مشترک بین انسان و دام شناسایی شده، گفت: در تلاشیم تا با خدمت رسانی مطلوب در حوزه دامپزشکی زمینه رضاتمندی بیشتر مردم را فراهم کنیم تا در شرایطی که دشمنان در تلاش برای ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند، به مردم امید بدهیم.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 18 خرداد، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 889
بازدید ديروز : 3,717
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir