صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جوجه‌ریزی ۱۲ میلیون قطعه مرغ طی اردیبهشت در مازندران
داخلی
احمدی حاجی با اعلام اینکه با این حجم از جوجه‌ریزی بازار گوشت آینده مرغ مشگلی نخواهد داشت، یادآور شد:  قیمت مصوب مرغ  ۷۳هزار تومان اعلام شد که باتوجه به بحث هزینه‌ها قیمت معقولی هم برای...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس، مسعود احمدی حاجی معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران، اظهار کرد: مشکلی در بحث تامین مرغ وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مازندران تامین مرغ تهران را برعهده دارد، افزود: روزانه  ۲۰۰ تن به تهران و ۲۵۰ تا ۳۵۰ تن در بازار استان توزیع می‌شود.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به جوجه‌ریزی ۱۳ میلیون و ۶۷۰هزار قطعه‌ای در فروردین ماه امسال، اضافه کرد: در اردیبهشت ماه هم میزان جوجه‌ریزی ۱۲ میلیون و ۴۴۰هزار قطعه بوده که با این میزان تولید حدود ۲۳هزار تن استحصال گوشت خواهیم داشت.

احمدی حاجی با اعلام اینکه با این حجم از جوجه‌ریزی بازار گوشت آینده مرغ مشگلی نخواهد داشت، یادآور شد:  قیمت مصوب مرغ  ۷۳هزار تومان اعلام شد که باتوجه به بحث هزینه‌ها قیمت معقولی هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف‌کنندگان است.

وی با اشاره به اینکه در بحث تامین نهاده‌ها هم قول داده شد قیمت‌ها تا ۶ ماهه نخست افزایش پیدا نکند، تصریح کرد: این مهم خیال‌ تولیدکنندگان را راحت می‌کند و تضمینی برای تولید خواهد بود.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران درباره نگرانی از قیمت جوجه ۲۷هزار تومانی، بیان کرد: در این زمینه هم بحث توزیع جوجه با قیمت مصوب و هم بحث تخم‌مرغ نطفه‌دار در دستور کار قرار دارد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 6 خرداد، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,009
بازدید ديروز : 3,717
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir