صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 

شرکت دانش بنیان ویوان

کشورهای همسایه متقاضی مرغ ایران هستند
داخلی
دماوندی نژاد خاطرنشان کرد: کشورهای همسایه بشدت متقاضی مرغ ایران هستند و تقاضا برای گوشت مرغ از سوی شهروندان نیز در حال افزایش است و ایران رتبه هشتم تولید مرغ دنیا را در اختیار دارد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از مازندران به عنوان پیشانی صنعت طیور کشور یاد کرد و گفت: کشورهای همسایه متقاضی مرغ ایران هستند.
 حسین دماوندی نژاد صبح شنبه در جلسه قرارگاه امنیت غذایی مازندران گفت: مازندران از استان‌های پرزحمت، پرکار و اثرگذار در تمامی بخش‌های کشاورزی کشور است و مازندران بالاترین رتبه را در همه بخش‌های مربوط به بخش کشاورزی کشور دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی بیان کرد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران یکی از یاران پرتلاش و ساعی در اصلاح ساختار در بخش کشاورزی بویژه در صنعت طیور است، همچنین از معاونین و مدیران ستادی و شهرستانی استان مازندران در بحث تنظیم بازار که تلاش‌های شبانه روزی داشتند تقدیر و تشکر را دارم.

دماوندی نژاد خاطرنشان کرد: مازندران پیشانی صنعت طیور کشور است و با دقت باید برنامه‌ها در این استان اجرا شود وبالاترین آمار جوجه ریزی مربوط به استان مازندران است که جای تقدیر دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی بیان کرد: سالانه ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تن تولید شیر خام در کشور داریم که رکود بی نظیری است.

دماوندی نژاد خاطرنشان کرد: کشورهای همسایه بشدت متقاضی مرغ ایران هستند و تقاضا برای گوشت مرغ از سوی شهروندان نیز در حال افزایش است و ایران رتبه هشتم تولید مرغ دنیا را در اختیار دارد.

حسن عنایتی کلیجی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز گفت: مازندران استان پیشرو در صنعت طیور کشور است و از جمله استان‌هایی است که از زنجیره کامل طیور برخوردار است و در سالی که پشت سر گذاشتیم پایداری در تولید و مازاد تولید را به سمت ذخیره سازی سوق دادیم.

وی ادامه داد: مازندران سهم بالایی را در ذخیره سازی و تنظیم بازار گوشت مرغ کشور داشت.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 30 اردیبهشت، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 5,814
بازدید ديروز : 7,078
مجموع بازدید : 118,925,237
مهمان: 629
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 629
تبلیغات  

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]