صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

نیازی به واردات مرغ گرم نداریم
داخلی
کمالی سروستانی گفت: با تامین به موقع نهاده‌های دامی و اصلاح قیمت مصوب مرغ پیش بینی می‌شود که بازار مرغ به سبب بهبود وضعیت تولید به تعادل برسد البته نباید انتظار داشت که با وجود تورم کنونی و...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدعلی سروستانی گفت: با توجه به آنکه مرغ‌های وارداتی ممکن است با تاخیر و همزمان با افزایش تولید داخل به بازار عرضه شود، از این رو نیازی به واردات نیست.

محمدعلی کمالی سروستانی گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده ۴۸ تا ۵۴ هزارتومان است که براین اساس هرکیلو مرغ گرم باید ۷۴ تا ۷۵ هزارتومان باشد و عرضه با نرخ‌های بالاتر گرانفروشی است.

به گفته او، با تامین به موقع نهاده‌های دامی و اصلاح قیمت مصوب مرغ پیش بینی می‌شود که بازار مرغ به سبب بهبود وضعیت تولید به تعادل برسد. البته نباید انتظار داشت که با وجود تورم کنونی و افزایش ۲۷ درصدی حقوق و دستمزد، ریز مغذی و دیگر هزینه‌های تولید نرخ مرغ نسبت به سال قبل تغییری نداشته باشد.

کمالی سروستانی ادامه داد: سال گذشته بواسطه ازدیاد عرضه در برابر تقاضا، مرغ به طور متوسط کمتر از نرخ مصوب عرضه شد و به طور کلی در بازار رقابتی قیمت گذاری معنا ندارد و بهترین مکانیزم عرضه و تقاضاست.

مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه نیازی به واردات مرغ نداریم، گفت: با توجه به آنکه واردات مرغ ممکن است در زمان اوج تولید داخل صورت گیرد و منجر به برهم زدن نظم بازار شود، نیازی نیست. از طرفی هجوم به بازار‌های خارجی منجر به افزایش قیمت جهانی مرغ می‌شود.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 31 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,619
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir