صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

اکثر مرغ‌فروشان، مرغی ندارند که به دست مشتری بدهند
داخلی
با افزایش قیمت گوشت قرمز و حدف آن از سفره مردم، گوشت مرغ جایگزین شد. اما حالا با نابسامانی در بازار مرغ و بی‌ثباتی در آن، به گونه‎ای شده که عده‎ای از مرغ فروشان تصمیم گرفتند از خرید جدید امتناع کنند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی بیشتر مرغ فروشان، مرغی نداشتند که به‌دست مشتری بدهند. پسر جوانی که در یک فروشگاه مواد پروتئینی کار می‎کند گفت: مرغی برای فروش نیست. وقتی قیمت‌ها بالا برود دیگر برای ما نمی‎صرفد تا بخواهیم مرغی خریداری کنیم و آن را بفروشیم.

روزنامه جمهوری اسلامی از نابسامانی در بازار مرغ و گرانی این محصول انتقاد کرده و در گزارشی میدانی خبر داده که بیشتر مرغ‌فروشان، مرغی نداشتند که به‌دست مشتری بدهند!

با افزایش قیمت گوشت قرمز و حدف آن از سفره مردم، گوشت مرغ جایگزین شد. اما حالا با نابسامانی در بازار مرغ و بی‌ثباتی در آن، به گونه‎ای شده که عده‎ای از مرغ فروشان تصمیم گرفتند از خرید جدید امتناع کنند. در تنیجه، این اقدام باعث شده محصولی به‌دست مصرف‌کننده نرسد و مرغ کم یاب شود.

این روزنامه در ادامه نوشته است: مشاهدات میدانی خبرنگار ما نیز حاکی از قیمت‎های مختلفی بود. برخی مرغ را به قیمت مصوب به‌دست مشتری می‎دادند، برخی قیمت مرغ را بالاتر از قیمت مصوب و با قیمت ۸۰ هزار تومان به فروش می‎رساندند. اما بیشتر مرغ فروشان، مرغی نداشتند که به‌دست مشتری بدهند.

 پسر جوانی که در یک فروشگاه مواد پروتئینی کار می‎کند گفت: درحال‌حاضر مرغی برای فروش نیست. علتش هم مشخص است وقتی قیمت‌ها بالا برود دیگر برای ما که فروشنده هستیم نمی‎صرفد تا بخواهیم مرغی خریداری کنیم و آن را بفروشیم.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 30 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,627
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir