صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جوجه ریزی فروردین به ۱۰۸ میلیون قطعه می رسد
داخلی
صدیق پور گفت: برآوردها حاکی از آن است که تولید جوجه در فروردین به ۱۰۷ تا ۱۰۸ میلیون قطعه برسد، هرچند به سبب افزایش هزینه های تولید، قیمت تمام شده بالا رفته است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدرضا صدیق پور گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی فروردین به ۱۰۷ تا ۱۰۸ میلیون قطعه برسد که با این وجود کمبودی در عرضه نداریم.

محمدرضا صدیق پور گفت: برآوردها حاکی از آن است که تولید جوجه در فروردین به ۱۰۷ تا ۱۰۸ میلیون قطعه برسد، هرچند به سبب افزایش هزینه های تولید، قیمت تمام شده بالا رفته است.

او قیمت کنونی هرقطعه جوجه یکروزه را ۱۰ تا ۲۲ هزارتومان اعلام کرد و گفت: شرایط تولید به گونه ای باید مدیریت شود تا مشکلی در بحث تنظیم بازار رخ ندهد.

صدیق پور با بیان اینکه کمبودی در عرضه مرغ نداریم، گفت: با توجه به آنکه در ماه های گذشته هرکیلو مرغ ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می شد، در شرایط کنونی انتظار مردم آن است که مرغ به همان نرخ به فروش برسد، درحالیکه با احتساب هزینه های تولید، قیمت هرکیلو مرغ کمتر از ۷۳ تا ۷۴ هزار تومان نیست‌.

دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ گرم ۵۰ تا ۵۴ هزارتومان است که براین اساس مرغ گرم ۶۷ تا ۶۸ هزارتومان باید عرضه شود و فروش با نرخ های بالاتر گرانفروشی است.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 29 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,740
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir