صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 





شرکت دانش بنیان ویوان

رفع موانع تأمین نهاده دامداران
داخلی
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در این‌باره می‌گوید: جوجه ریزی در ماه فروردین افزایش یافته و در ماه‌های بعدی هم افزایش بیشتری می‌یابد و بازار را متعادل می کند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس، اتحادیه‌های تولید‌کنندگان مرغ از برنامه افزایش تولید در ماه‌های آینده با رفع موانع تأمین نهاده خبر داده‌اند، از سوی دیگر دولت مجوز واردات 50 هزار تن مرغ صادر کرده است، این دو عامل موجب کاهش قیمت مرغ خواهد شد.

برخی مسئولان می‌گویند که قیمت مرغ در روزهای آینده متعادل شده و کاهش خواهد یافت و دلیل آن را افزایش جوجه‌ریزی در ماه فروردین عنوان می‌کنند که تاثیر آن روی بازار از ماه اردیبهشت ملموس‌تر خواهد بود.

همچنین دولت برنامه‌ریزی کرد مرغ گرم وارد کند که بخشی از آن وارد شده و قسمتی هم در راه واردات است و این قیمت مرغ را کاهش می دهد.

قیمت مرغ در بازار هفته جاری به بیش از 80 هزار تومان رسید که این رقم 17 هزار تومان بیش از نرخ مصوب بازار بود، فعالان این صنف اعلام می‌کردند که کاهش جوجه‌ریزی در ماه اسفند به دلیل مشکلات حل نشده‌ای که تولید‌کنندگان مرغ داشتند، عامل این کاهش تولید و گرانی در بازار شده است به نحوی که وزارت جهاد کشاورزی مجبور بود مجوز واردات 50 هزار تن مرغ گرم را صادر کند.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در این‌باره می‌گوید: جوجه ریزی در ماه فروردین افزایش یافته و در ماه‌های بعدی هم افزایش بیشتری می‌یابد و بازار را متعادل می کند.

به گفته یوسفی‌ برآورد‌ها حاکی از آن است که جوجه ریزی فروردین به 95 میلیون قطعه برسد که این میزان کمتر از نیاز داخل است، اما پیش بینی می‌شود که جوجه ریزی در ماه‌های آتی متعادل شود.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 24 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,591
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات




نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir