صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

پیش بینی صادرات مرغ مازاد پس از ماه مبارک رمضان
داخلی
مبصری افزود: سالانه حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تن گوشت مرغ تولید در کشور تولید می‌شود و تقریباً سرانه ۲۸ تا ۳۰ کیلوگرم تأمین می‌شود این روند به روال خودش باقی است اگر چه مقدار سلامتی ...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از صدا و سیما دبیر انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ کشور گفت: در حال حاضر تامین گوشت مرغ مناسب است و پیش‌بینی می شود بعد از ماه رمضان مرغ مازاد صادرات شود.

 رضا مبصری، دبیر انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ در برنامه‌ای رادیویی درباره وضعیت تأمین گوشت مرغ گفت: صنعت طیور ظرفیت‌های خوبی در تولید دارد و مشمول تأمین میزان مورد نیاز گوشت مرغ کشور است.

وی افزود: سالانه حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تن گوشت مرغ تولید در کشور تولید می‌شود و تقریباً سرانه ۲۸ تا ۳۰ کیلوگرم تأمین می‌شود. این روند به روال خودش باقی است اگر چه مقدار سلامتی گوشت مرغ که انستیتو تغذیه ایران توصیه کرده چیزی حدود دو کیلوگرم در ماه یعنی ۲۴ کیلو سالانه است و در حال حاضر بیش از این مقدار برای هر نفر در کشور تولید و تأمین می‌شود؛ البته این با نوساناتی هم به طور معمول مواجه است.

دبیر انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ ادامه داد: اقبال به گوشت مرغ با افزایش نرخ گوشت قرمز بیشتر می‌شود. هنگام افزایش تقاضا بالانس عرضه و تقاضا تا حدودی بهم می‌ریزد اما در روزهای آینده شاهد ثبات در بازار گوشت مرغ خواهیم بود و حتی پیش‌بینی ما این است که اواخر این ماه و پس از پایان ماه رمضان مرغ مازاد صادرات شود.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 21 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,873
بازدید ديروز : 2,144
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir