صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

شروط بخش‌خصوصی برای تامین نهاده‌های دامی
داخلی
وارکنندگان نهاده‌های دامی در نامه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی نسبت تامین نهاده‌های دامی اعلام آمادگی کردند البته آنها برای تحقق این هدف شروطی از جمله توقف قیمت‌گذاری دستوری و تامین ارز را مطرح کردند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از اکوایران، وارکنندگان نهاده‌های دامی که چندی پیش نسبت به عدم تامین به موقع ارز و دپوی نهاده‌ها در گمرکات اعتراض  داشتند. اخیرا در نامه‌ای خطاب به رئیس دولت سیزدهم و همزمان در نامه‌ای خطاب به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نسبت به تامین نهاده‌های دامی اعلام آمادگی کردند.

در این نامه که در اختیار اکوایران قرار گرفته است، اعضا این اتحادیه به سیاست‌های حاکمیت مبنی بر لزوم خروج دولت از فعالیت‌های تجاری و اقتصادی اشاره کرده و سپس اعلام کرده است، نسبت به تامین نهاده‌های دامی آمادگی کامل دارد.

البته آنها آمادگی برای پذیرش مسئولیت تامین نهادههای دامی مورد نیاز کشور و تنظیم بازار آن را منوط به تامین به موقع ارز و قیمت گذاری بر اساسی ضوابط سازمان حمایت اعلام کردند. آنها تاکید کردند، باید قیمت‌گذاری دستوری متوقف شود. درضمن تامین و پرداخت مابه‌التفاوت قیمت‌های ریالی، درصورت تشخیص دولت مبنی بر عرضه نهاده‌ به قیمت‌های کمتر از قیمت محاسباتی سازمان حمایت،  ماهانه پرداخت شود.

از نگاه این فعالان اقتصادی بخش خصوصی این سیاست می‌تواند ضمن تامین نظرات حاکمیت، حجم زیادی از منابع محدود دولتی را که هنوز صرف تامین این نهاده می‌شود، صرفه جویی کند و در حوزه حمایت از تولید مصرف کند.

نامه اتادیه نهاده های دامی


ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 20 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,572
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir