صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

یک و نیم میلیون قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری لرستان
داخلی
زیویار در خصوص قیمت مرغ، توضیح داد: نکته‌ی که باید به آن توجه کرد این است که قیمت مرغ تکلیفی نیست؛ بلکه عواملی چون قیمت جوجه، جوجه یک روزه، دستمزد و حمل و نقل بر قیمت مرغ تاثیر گذار است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس، فرهاد زیویار در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به اینکه شرایط تولید مرغ و جوجه‌ریزی استان نسبت به کشور مناسب‌تر است، اظهار کرد: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون یک میلیون و ۵۵۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در استان داشته‌ایم و از تولید کنندگان انتظار داریم جوجه ریزی را تا پایان ماه به میزان مورد نیاز برسانند.

وی در خصوص قیمت مرغ، توضیح داد: نکته‌ی که باید به آن توجه کرد این است که قیمت مرغ تکلیفی نیست؛ بلکه عواملی چون قیمت جوجه، جوجه یک روزه، دستمزد و حمل و نقل بر قیمت مرغ تاثیر گذار است.

استاندار لرستان خاطر نشان کرد: آنچه که در خصوص بازار مرغ متوجه مدیریت استان است، نظارت بر تولید و توزیع همچنین تامین نهاده مورد نیاز مرغداران است.

زیویار با اشاره به اینکه قیمت مرغ استان نسبت به بسیاری از استان‌ها چند هزار تومان پایین‌تر است، گفت: امیدواریم با حفظ منافع تولید کنندگان این فاصله قیمتی را حفظ کنیم.

وی در خصوص کمبود مرغ منجمد در استان نیز توضیح داد: مرغ منجمد برای ۳۰ تا ۴۰ روز در استان به اندازه کافی ذخیره است، اما کمبودها گاهی به میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.

استاندار لرستان گفت: البته این را باید مدنظر قرار دهیم که مرغ منجمد یک ذخیره استراتژیک است، تا در صورت کمبود حق مصرف کننده را ادا کنیم.


ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 20 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,773
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir