صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تلاش خستگی‌ناپذیر تولیدکنندگان طیور برای بازار نوروزی و رمضان
داخلی
حسن‌زاده گفت: این حجم از تولید پاسخگوی میزان تولید است تا جوابگوی مصرف داخل باشیم و با لحاظ کردن این مساله بازار شب عید و رمضان با آرامش طی شود و همچنین تولید هم آسیب نبیند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس رئیس هیات مدیره مرغداران گوشتی با بیان اینکه برنامه‌ریزی تولید بین ۱۰۰ تا ۱۱۵ میلیون جوجه‌ریزی شب عید داشتیم ، گفت: این حجم از تولید پاسخگوی میزان تولید است تا جوابگوی مصرف داخل باشیم و با لحاظ کردن این مساله بازار شب عید و رمضان با آرامش طی شود و همچنین تولید هم آسیب نبیند.

عطاءالله حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره مرغداران گوشتی و مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران درباره وضعیت تولید مرغ در استان اظهار کرد: مشکلاتی را سال گذشته تولیدکنندگان مرغ از آبان ماه تا ۱۵ اسفندماه تجربه کردند، ولی با این وجود تمام تلاش خود را داشتند تا جوجه‌ریزی به میزان کافی انجام شود.

وی گفت: مرغداران با وجود هزینه‌های بالا مرغ‌ را  تحویل بازار دادیم حتی در مواردی کمتر از هزینه تمام شده به تولید ادامه دادند. 

مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران بیان کرد: با تلاش مرغداران وضعیت جوجه‌ریزی نابسامان نشد و تولیدکنندگان تمام سعی خود را به کار گرفتند تا متوسط جوجه‌ریزی انجام شود و همین سهم را بازار شب عید حفظ کردند تا دچار چالش نشویم. 

حسن‌زاده اضافه کرد: هزینه سرباری به تولیدکنندگان تحمیل شد اما موضوع مهم تلاش تولیدکنندگان بود. 

وی ادامه داد: از ۲۵ اسفندماه سال گذشته نیز قیمت با هزینه تمام شده ما برابری می‌کرد اما تلاش تولیدکنندگان خستگی‌ناپذیر است که باتوجه به تلاش صورت گرفته تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال نباید مشکلی داشته باشیم. 

مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران با تاکید بر اینکه باید تولیدکنندگان در سال ۱۴۰۲ حمایت جدی شوند تا تولید دچار چالش نشود، خاطرنشان کرد: اگر تولید روال عادی و پایدار پیدا کند هیچ موقع با چالش مواجه نخواهیم شد، مگر اینکه تولید آسیب ببیند که امیدواریم تدابیری را مسؤولان در جهت حمایت از تولید بگیرند تا تولید پایدار داشته باشیم و بازار هم دچار چالش نشود. 

رئیس هیات مدیره مرغداران گوشتی با بیان اینکه برنامه‌ریزی تولید بین ۱۰۰ تا ۱۱۵ میلیون جوجه‌ریزی شب عید داشتیم، گفت: این حجم از تولید پاسخگوی میزان تولید است تا جوابگوی مصرف داخل باشیم  و با لحاظ کردن این مساله بازار شب عید و رمضان با آرامش طی شود و همچنین  تولید هم آسیب نبیند.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 5 فروردین، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,521
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir