صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

عرضه بدون محدودیت گوشت و مرغ منجمد با قیمت مصوب در خوزستان
داخلی
بدوی با اشاره به تلاش برای تنظیم قیمت مرغ و گوشت خوزستان و تامین نیاز مردم در این خصوص در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: مرغ و گوشت منجمد بدون هیچ محدودیتی به منظور تنظیم بازار و تامین نیاز ...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایسنا مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از عرضه بدون محدودیت گوشت و مرغ منجمد با قیمت مصوب در استان خبر داد و گفت: روزانه ۵۰ تن مرغ و گوشت قرمز منجمد در بازار استان توزیع می‌شود.

حمید بدوی با اشاره به تلاش برای تنظیم قیمت مرغ و گوشت خوزستان و تامین نیاز مردم در این خصوص در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: مرغ و گوشت منجمد بدون هیچ محدودیتی به منظور تنظیم بازار و تامین نیاز مردم در حال تامین و توزیع است.

وی با اشاره به اینکه از نظر ذخیره مرغ و گوشت منجمد هیچ مشکلی وجود ندارد، افزود: روزانه ۵۰ تن مرغ و گوشت قرمز منجمد به قیمت مصوب در مناطق مختلف خوزستان توزیع می‌شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: میانگین قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد داخلی و خارجی برای مصرف ‌کننده از کیلویی ۱۳۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان توزیع می‌شود. همچنین قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد داخلی نیز ۴۳ هزار تومان است.

وی گفت: توزیع گوشت قرمز و مرغ منجمد به منظور تنظیم بازار در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در همه فروشگاه‌ها و مراکز عرضه مواد پروتئینی استان خوزستان انجام خواهد شد و هیچ مشکلی در این خصوص برای تامین و توزیع وجود ندارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: هر گونه افزایش خودسرانه قیمت گوشت قرمز و مرغ منجمد تخلف است و با افرادی که در این زمینه تخلف کنند براساس قانون برخورد خواهد شد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 27 اسفند، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 8,200
بازدید ديروز : 15,251
مجموع بازدید : 116,795,801
مهمان: 289
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 289
تبلیغات


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]