صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جوجه ریزی بهمن به ۱۲۰ میلیون قطعه می رسد
داخلی
اسداله نژاد نیاز ماهانه کشور به جوجه ریزی را ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون قطعه اعلام کرد و گفت: برآوردها حاکی از آن‌ است که جوجه ریزی بهمن به ۱۲۰ میلیون قطعه برسد که بدلیل مازاد عرضه، بازار خوبی را برای تولیدکننده متصور نیستیم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حبیب اسدالله نژاد گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی بهمن به ۱۲۰ میلیون قطعه برسد که این میزان مازاد بر نیاز کشور است.

حبیب اسداله نژاد گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده ۳۱ تا ۳۴ هزارتومان است که کماکان ۱۰ تا ۱۲ هزارتومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.

به گفته او، با توجه به زیان ۱۲۰ میلیارد تومانی مرغداران در روز، آینده صنعت دچار مخاطره شده است که بنابر تصمیمات هفته قبل مبنی بر واگذاری امور به تشکل ها و ابلاغ آن امیدواریم که شاهد تعدیل قیمت در بازار باشیم.

اسداله نژاد نیاز ماهانه کشور به جوجه ریزی را ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون قطعه اعلام کرد و گفت: برآوردها حاکی از آن‌ است که جوجه ریزی بهمن به ۱۲۰ میلیون قطعه برسد که بدلیل مازاد عرضه، بازار خوبی را برای تولیدکننده متصور نیستیم.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام تنها اقدام‌به خرید تضمینی سویه آرین‌کرد که این موضوع در راستای کاهش زیان مرغداران تاثیری نداشت؛ لذا منتظر دستورالعمل اجرایی واگذاری امور به اتحادیه مرغداران هستیم تا اقدام به خرید مازاد تولید از مرغداران‌کنیم.

او گفت: با حذف تعهدات ارزی امکان صادرات وجود دارد، اما با الزام بازگشت ارز به سامانه نیما امکان رقابت با تجار ترکیه وجود ندارد؛ بنابراین راهی جزء کاهش هزینه های تولید و و حذف تعهدات ارزی نداریم.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 3 بهمن، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 8,355
بازدید ديروز : 8,065
مجموع بازدید : 114,880,553
مهمان: 430
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 430
تبلیغات


 


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]