صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

بازار مرغ تا پایان سال تامین است
داخلی
یوسف خانی با تاکید بر اینکه باید بخشی از گوشت مرغ‌های مازاد صادر شود عنوان کرد: تولیدکنندگان زیر قیمت تمام شده مرغ‌ها را به بازار عرضه می‌کنند و این امر سبب ضرر و زیان بخش تولید شده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر رییس اتحادیه فروشندگان مرغ گوشتی و ماهی گفت: بازار گوشت مرغ بدون کمبود و زیر نرخ مصوب دولت تا پایان سال تامین است.
در پی تلفات برخی مرغداری‌ها به دلیل قطعی برق مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ گوشتی و ماهی به بازار گوشت مرغ بدون کمبود و زیر نرخ مصوب دولت تا پایان سال تأمین است.

وی افزود: در حال حاضر نرخ گوشت مرغ گرم ۸ تا ۱۳ هزار تومان کمتر از قیمت مصوب دولت (۶۳ هزار تومان در هر کیلو) بوده و این روند تا پایان سال پایدار خواهد ماند.

یوسف خانی ادامه داد: کشور با مازاد تولید رو به رو است علاوه بر اینکه مرغ‌های تلف شده آمار بالایی ندارند زیرا بسیاری از مرغداری‌ها در زمان برودت هوا و قطعی گاز سوخت گازوییلی را جایگزین کرده بودند.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ گوشتی و ماهی درباره آمار مرغ‌های منجمد هم گفت: حجم زیادی از مرغ‌های منجمد داخلی و وارداتی در سردخانه‌ها ذخیره شده اند و مشکلی در تأمین بازار گوشت مرغ وجود ندارد.

یوسف خانی با تاکید بر اینکه باید بخشی از گوشت مرغ‌های مازاد صادر شود عنوان کرد: تولیدکنندگان زیر قیمت تمام شده مرغ‌ها را به بازار عرضه می‌کنند و این امر سبب ضرر و زیان بخش تولید شده است.

وی در پایان گفت: کشور در تولید و تأمین گوشت مرغ خودکفا بوده و با کاهش سرانه مصرف کشور از حداقل ۳۱ کیلو در سال گذشته به حدود ۱۸ کیلو در سال جاری رسیده است. بنابراین پیش بینی می‌شود سال آینده نیازی به واردات گوشت مرغ نباشد امری که ابتدای سال رخ داد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 1 بهمن، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 8,338
بازدید ديروز : 8,065
مجموع بازدید : 114,880,505
مهمان: 436
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 436
تبلیغات


 


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]