صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مرغ مازاد بر تولید از مرغداران خریداری می شود
داخلی
برزعلی با بیان اینکه طرح حمایت از مرغداران در تمامی شهرستان‌های استان در حال اجراست، افزود: طرح خرید حمایتی مرغ مازاد در شش استان کشور اجرایی می‌شود که گلستان جزو این استان هاست...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی گلستان، برزعلی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: مرغ مازاد بر تولید مرغداران استان توسط تشکل های مرتبط با مرغداری(اداره کل پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغداران) خرید می شود.

محمد برزعلی از آغاز خرید مرغ مازاد بر تولید از مرغداران گلستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای حمایت از مرغداران و تولیدکنندگان صنعت طیور و به منظور تعادل بخشی و تنظیم بازار، خرید حمایتی مرغ مازاد بر تولید مرغداران استان توسط تشکل های مرتبط با مرغداری(اداره کل پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغداران) انجام می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان اضافه کرد: تاکنون بیش از دو هزار و ۳۲۱ تن مرغ مازاد توسط تشکل های مرتبط با مرغداران در استان خرید و برای ذخایر استراتژیک ذخیره سازی شده است.

برزعلی با بیان اینکه طرح حمایت از مرغداران در تمامی شهرستان‌های استان در حال اجراست، افزود: طرح خرید حمایتی مرغ مازاد در شش استان کشور اجرایی می‌شود که گلستان جزو این استان هاست.

رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان با اعلام اینکه سالانه ۳۰۰ هزار تن گوشت مرغ در استان تولید می شود، افزود: رتبه دوم کشور افتخاری است که گلستان توانسته کسب کند و امیدواریم با تلاش و همت مضاعف به کسب رتبه اول در این زمینه دست یابیم.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 27 دی، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 8,213
بازدید ديروز : 8,065
مجموع بازدید : 114,880,115
مهمان: 453
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 453
تبلیغات


 


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]