صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

به ازای هر کیلوگرم مرغ مرغداران بین ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان ضرر می دهند
داخلی
اسدالله نژاد با بیان اینکه امیدواریم این زیان دهی زودتر تمام شود افزود: برای جمع آوری مرغ مازاد بین اتحادیه های مربوطه و وزارت جهاد بحثی مطرح شده که اگر خواسته های ما را اجابت کنند امیدوار هستیم اتحادیه...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار حبیب اسدالله نژاد مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران نیز در خصوص وضعیت فعلی تولید کننده ها و ضرر و زیانی که متحمل می شوند به بازار می گوید: در حال حاضر تولیدکننده های ما به ازای هر کیلو مرغی که تولید می کنند حدود ۱۰ تا ۱۲هزار تومان ضرر می کنند که روزانه بیش از ۱۲۰میلیارد تومان در سراسر کشور می شود. یعنی میزان زیان دهی واحدهای تولیدی این بخش سالانه بیش از ۳هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می شود.

اسدالله نژاد با بیان اینکه امیدواریم این زیان دهی زودتر تمام شود افزود: برای جمع آوری مرغ مازاد بین اتحادیه های مربوطه و وزارت جهاد بحثی مطرح شده که اگر خواسته های ما را اجابت کنند امیدوار هستیم اتحادیه ورود کند و مرغ مازاد را خرید کند.

وی ادامه داد: اصلی ترین خواسته ما جبران مابه تفاوت قیمت تمام شده با قیمت فروش در بازار است. در واقع اگر شرکت پشتیبانی هم خرید می کرد این اتفاق می افتاد و دولت زیان شرکت پشتیبانی را پرداخت می کرد. لذا ما اعلام کردیم ما از طریق اتحادیه این کار انجام می دهیم مشروط بر اینکه زیان هایی که به شرکت پشتیبانی پرداخت می شد به هر اتحادیه و تشکلی که در این امر ورود می کند پرداخت شود.

اسدالله نژاد در خصوص میزان تفاوت قیمت های مصوب با بازار نیز می گوید: در بخش مرغ زنده قیمت مصوب ۴۴هزار تومان است و در بازار حدود ۳۵هزار تومان است. از سوی دیگر قیمت مصوب مرغ گرم ۶۳هزار تومان است و در بازار بین ۵۰ تا ۵۲ هزار تومان در میادین میوه و تره بار است و در واحدهای صنفی هم کمی بالاتر است.

بر اساس این گزارش، بحث تامین نهاده های دامی نیز یکی از اصلی ترین چالش ها و مشکلات همیشگی صنعت مرغداری کشور است که اسدالله نژاد در این خصوص نیز می گوید: تامین نهاده کماکان به صورت کجدار و مریز انجام می شود یعنی بارگیری ها تا حدودی با تاخیر انجام می گیرد به طوری که گاهی مواقع حتی با تاخیر یک ماهه بارگیری می شود که به هر حال امیدواریم بارگیری ها تسریع شود.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 27 دی، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 3,423
بازدید ديروز : 2,737
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir