صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 





شرکت دانش بنیان ویوان

مازاد روزانه ۳۰۰ تن تخم مرغ در کشور
داخلی
کاشانی با بیان اینکه محدودیت صادرات تخم مرغ همچنان ادامه دارد، گفت: علی رغم آنکه قرار بود امور تنظیم بازار به بخش خصوصی و تشکل ها واگذار شود، اما این امر صورت نگرفت به طوریکه در یک‌ماه گذشته...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران حمیدرضا کاشانی گفت: قیمت کنونی هرکیلو تخم مرغ درب مرغداری ۳۴ تا ۳۵ هزارتومان است که ۲۰ تا ۲۵ درصد کمتر از نرخ مصوب و ۴۰ درصد قیمت تمام شده عرضه می شود.

به گفته او، با توجه به بارش برف و سرمای هوا به منفی ۲۰ درجه در برخی استان ها، تخم مرغ تولیدی در برخی استان ها یخ زده است. همچنین قیمت شانه و کارتن با قطع گاز شهرک های صنعتی ۲ تا ۳ برابر افزایش یافته است.

کاشانی با بیان اینکه محدودیت صادرات تخم مرغ همچنان ادامه دارد، گفت: علی رغم آنکه قرار بود امور تنظیم بازار به بخش خصوصی و تشکل ها واگذار شود، اما این امر صورت نگرفت به طوریکه در یک‌ماه گذشته ۷۰۰ تن تخم مرغ صادر شد که در برابر صادرات ماه های قبل که ۷ تا ۸ هزارتن بود، رقمی نیست.

 

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن تولید روزانه تخم مرغ را ۳ هزار و ۴۰۰ تن اعلام کرد و گفت: با توجه به مصرف داخل، ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن از این میزان مازاد بر نیاز کشور است.

او ادامه داد: بعد از اصلاح نظام یارانه، مرغداران تخم گذار ۱۵ هزارمیلیارد تومان به سبب عرضه کمتر از نرخ مصوب متحمل زیان شدند که با ادامه این روند دیگر قادر به تولید نخواهند بود.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: با توجه به افزایش قیمت نهاده های دامی و معضل مرغداران در تامین‌نهاده و به طور کلی بالابودن قیمت مواد اولیه، آینده مبهمی پیش روی بازار تخم مرغ است.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 26 دی، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 8,385
بازدید ديروز : 8,065
مجموع بازدید : 114,880,649
مهمان: 429
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 429
تبلیغات


 


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]