صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

آرامش در بازار تولید مرغ با تولیدکنندگان جهادی
داخلی
دماوندی‌نژاد افزود: با توجه به تنظیم بازار شب عید و ماه مبارک رمضان، باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم حتی در صادرات این محصولات هم قدم برداریم و بازار هیچ کمبودی نداشته باشد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی با بیان اینکه پس از اجزای طرح کارآمدسازی یارانه‌ها پیش‌بینی بر این بود که ۵۰ درصد تولیدات این صنعت کاهش یابد،گفت: تولیدکنندگان باغیرت صنعت طیور کشور ثابت کردند با روحیه جهادی می‌توان همه پیش‌بینی‌ها را باطل کرد و با افزایش تولید نسبت به قبل از اجرای این طرح، نقش خود را در امنیت غذایی کشور بهتر از قبل ایفا کردند.

علیرضا دماوندی‌نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی امروز در گردهمایی معاونین بهبود تولیدات دامی سراسر کشور در بابلسر اظهار کرد: مازندران یک استان خاص در صنعت طیور کشور است که در برهه‌های حساس توانست کشور را به آرامش برساند. وی با بیان اینکه پس از اجزای طرح کارآمدسازی یارانه‌ها پیش‌بینی بر این بود که ۵۰ درصد تولیدات این صنعت کاهش یابد،گفت: اما تولیدکنندگان باغیرت صنعت طیور کشور ثابت کردند با روحیه جهادی می‌توان همه پیش‌بینی‌ها را باطل کرد و با افزایش تولید نسبت به قبل از اجرای این طرح، نقش خود را در امنیت غذایی کشور بهتر از قبل ایفا کردند.

دماوندی‌نژاد گفت: در شرایطی بودیم که مردم با ارائه کارت ملی نسبت به دریافت مرغ اقدام می‌کردند که بسیار ناراحت کننده بود اما با همت تولیدکنندگان و استراتژی صحیح مسؤولان وزارت جهاد کشاورزی توانستیم به مازاد تولید برسیم و ذخیره این تولیدات را شاهد باشیم و مردم هم براحتی می توانند مرغ خود را تامین کنند.

وی افزود: با توجه به تنظیم بازار شب عید و ماه مبارک رمضان، باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم حتی در صادرات این محصولات هم قدم برداریم و بازار هیچ کمبودی نداشته باشد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: امروز تولید ما از لحاظ قیمتی متعادل شده است و می‌توانیم بازارهای هدف دنیا را در دست بگیریم.
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 1 آذر، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 10,834
بازدید ديروز : 17,336
مجموع بازدید : 110,581,193
مهمان: 339
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 339
تبلیغات

 

 نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]