صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: وفور نهاده های دامی در بازار سیاه
اخبار صنایع وابستهوفور نهاده های دامی در بازار سیاه......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از افکارنیوز نماینده مردم فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی از نهاده های دامی یا وجود ندارد و یا اصلا توزیع نمی شود و یا همان مقداری هم که توزیع می شود، به درستی توزیع نمی شود یعنی در یک روستا و بخش وجود دارد و اما در یک روستای دیگر نیست.

حسین محمد صالحی دارانی در ارزیابی خود از توزیع نهاده های دامی در کشور بیان کرد: توزیع نهاده های دامی در کشور اصلا خوب نیست.

وی افزود:در حال حاضر یکسری نهاده در بازار توزیع به مانند جو که یک سرانه مشخص دارد توزیع می شود، اما سایر نهاده ها در بازار موجود نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه برخی از نهاده های دامی یا وجود ندارد و یا اصلا توزیع نمی شود و یا همان مقداری هم که توزیع می شود، به درستی توزیع نمی شود یعنی در یک روستا و بخش وجود دارد و اما در یک روستای دیگر نیست.

نماینده مردم فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد:همچنین در زمینه کود شیمایی باید گفت که برخی کودها وجود دارد و اما برخی کودها اصلا نیست اما این نهادها و کودها در بازار سیاه به وفور و با قیمت بالا موجود است.

وی تاکید کرد: بنده نمی دانم این نظارت و کنترل بر بازار توسط دولت به چه صورتی اعمال می شود که سهیمه ای به دست کشاورز نمی رسد اما این نهاده در بازار سیاه همه جوره یافت می شود و کشاورزان مجبورند با قیمت بالا این نهاده ها را تهیه کنند و این امر موجب نارضایتی شان شده است.

صالحی دارانی تاکید کرد:برخی از کشاورزان متاسفانه در نبود نهاده های دامی به دام خود گندم می دهند، این در حالی است که ما امسال در حوزه گندم خیلی ضرر و زیان داشته ایم.

صالحی دارانی بیان کرد: اگر این شرایط بدین منوال ادامه پیدا کند بنده فکر می کنم با حجم انبوهی واردات گندم مواجه خواهیم شد که اصلا پذیرفتنی نیست.

 

ارسال شده در مورخه : شنبه، 30 مهر، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 11,381
بازدید ديروز : 11,512
مجموع بازدید : 116,759,537
مهمان: 295
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 295
تبلیغات


   


 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]