صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 

شرکت دانش بنیان ویوان

کاهش ۴۰ درصدی خرید مرغ در اصفهان
داخلی
فروغی ادامه داد: افزایش قیمت نهاده‌های دامی منجر به کاهش تولید مرغ شده اما کاهش میزان تقاضا در بازار باعث شده که این کمبود مرغ چندان احساس نشود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از تسنیم رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید در اصفهان گفت:مطابق اعلام ستاد تنظیم بازار استان، در حال حاضر مرغ در اصفهان با قیمت مصوب ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه می‌شود و فروش آن بالاتر از نرخ مصوب، تخلف است.

محمدعلی فروغی با اشاره به اینکه با تدبیر ستاد تنظیم بازار استانی امروز شرایط توزیع مرغ در اصفهان مناسب است، اظهار داشت: مطابق اعلام ستاد تنظیم بازار استان، در حال حاضر مرغ در اصفهان با قیمت مصوب 59 هزار و 800 تومان عرضه می‌شود، البته مرغ نازینه A پلاس است و شانزده درصد گران‌تر از سایر مرغ‌ها گران‌تر عرضه می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه در این مدت هیچ شکایتی مبنی بر گران‌فروشی دریافت نکرده‌ایم و فروشگاه‌ها مرغ را با همان قیمت مصوب عرضه می‌کنند. فروش مرغ با قیمت بالاتر از نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار تخلف است و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد خواهد شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید در اصفهان با اشاره به کاهش تولید مرغ در استان تصریح کرد: فعلاً شرایط توزیع مرغ در اصفهان خوب است البته تا حدودی با کمبود مرغ مواجه هستیم اما چون میزان خرید مرغ کاهش پیدا کرده، درحال حاضر با مشکل خاصی مواجه نیستیم.

وی ادامه داد: افزایش قیمت نهاده‌های دامی منجر به کاهش تولید مرغ شده اما کاهش میزان تقاضا در بازار باعث شده که این کمبود مرغ چندان احساس نشود.

فروغی گفت: افزایش قیمت مرغ باعث شده توان خرید شهروندان کاهش یابد و میزان خرید مرغ نسبت به سال گذشته حدود 30 الی 40 درصد کاهش یافته است. البته گرم شدن هوا در چند ماه گذشته باعث میزان جوجه‌ریزی در مرغداری‌ها شده بود و مرغداران برای ممانعت از تلف شدن جوجه‌ها میزان جوجه‌ریزی را کاهش داده بودند و با بهتر شدن شرایط هوا میزان جوجه‌ریزی افزایش خواهد یافت و ممکن است قیمت‌ها تا حدودی کاهش پیدا کند.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 23 شهریور، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,731
بازدید ديروز : 14,511
مجموع بازدید : 108,247,379
مهمان: 199
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 200
01. Serinews  - مدير
تبلیغاتنماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]