صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 

شرکت دانش بنیان ویوان

قیمت مرغ افزایش نخواهد داشت
داخلی
ایراندوست با اشاره به اینکه هرگونه تغییر در قیمت مرغ به عهده ستاد تنظیم بازار کشور است، خاطرنشان کرد: اینکه برخی می گویند که قیمت مرغ تا آخر شهریور افزایش پیدا می کنند گمانه زنی های شخصی است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار ایراندوست،معاون بهبود دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: هرگونه تغییر در قیمت مرغ به عهده ستاد تنظیم بازار کشور است و افزایش قیمت مرغ تا پایان شهریورماه، تنها گمانه زنی شخصی برخی افراد است.

حسین ایراندوست با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و لزوم اصلاح نظام یارانه ها اظهار داشت: بر مبنای این طرح قیمت مصوب گوشت مرغ در استان اصفهان بر مبنای هر کیلو ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است.

وی با بیان اینکه فروش بیشتر از این نرخ خلاف است، ابراز داشت: بازرسان این سازمان با متخلفان برخورد می کنند.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان خاطرنشان کرد: البته کشتارگاه های مرغ نیز باید همین قیمت را بر روی پاکت های مرغ درج کنند.

وی البته با اشاره به واردات برخی از انواع مرغ از خارج استان اصفهان تصریح کرد: بر مبنای مصوبه کشوری نرخ مرغ در استان اصفهان همان ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است و نرخ بالاتر از این که مربوط به مرغ های وارداتی از دیگر استان ها است مورد تایید ما نیست.

ایراندوست با اشاره به افزایش قیمت تمام شده تولید مرغ گوشتی و تخم گذار گفت: قیمت تمام شده مرغ بالاتر از مبالغ اعلامی است چراکه تولیدکنندگان هم اکنون با ارز نیمایی تولید دارند.

وی با اشاره به اینکه هرگونه تغییر در قیمت مرغ به عهده ستاد تنظیم بازار کشور است، خاطرنشان کرد: اینکه برخی می گویند که قیمت مرغ تا آخر شهریور افزایش پیدا می کنند گمانه زنی های شخصی است.

 

تولید بیش از ۳۴۰ تن تخم مرغ به صورت روزانه در استان اصفهان

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان همچنین با اشاره به تولید بیش از ۳۴۰ تن تخم مرغ به صورت روزانه در استان اصفهان تاکید کرد: میزان تولید تخم مرغ در سطح استان اصفهان دو برابر میزان مصرف آن است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تامین مرغ و تخم مرغ در سطح استان هیچ مشکلی نداریم، تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با کمک وزارت جهاد کشاورزی مرحله دوم توزیع تسهیلات خرید نهاده برای مرغداری ها و دامپروری ها هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

ایراندوست با اشاره به اینکه نهاده دام و طیور در سطح استان اصفهان به اندازه کافی تامین شده است، گفت: ذخائر بازار پروتئینی در کشور استان و کشور مطلوب است.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 22 شهریور، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,531
بازدید ديروز : 2,436
مجموع بازدید : 120,537,053
مهمان: 174
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 174
تبلیغات


 

    نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]