صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 

شرکت دانش بنیان ویوان

فروش مرغ تولیدکنندگان به عراق کمتر از ۶۰ هزار تومان است
داخلی
اردلان گفت: مرغ ایران توسط کشور عراق کمتر از ۶۰ هزار تومان خریداری می شود ولی همین مرغ در بازار عراق ۷۵ هزار تومان فروخته می شود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار اردلان، رئیس هیات مدیره زنجیره تولید گوشت مرغ پیگیر گفت: مرغ ایران توسط کشور عراق کمتر از ۶۰ هزار تومان خریداری می شود ولی همین مرغ در بازار عراق ۷۵ هزار تومان فروخته می شود.

شروین اردلان با بیان اینکه مشکلات صادرات جوجه، تخم مرغ و مرغ رفع نشده، اظهار کرد: موضوع مشکلات صادرات به گوش ما هم در حد تبصره و مصوبه رسیده اما عملا هنوز صادراتی انجام نشده است.

وی با تاکید بر هماهنگی بین گمرک، دامپزشکی و سایر دستگاه های اجرایی ادامه داد: در گذشته تنها شرکت های تولیدی مرغ آرین اجازه صادرات داشت اما حالا این محدودیت برداشته شده است.

اردلان با بیان اینکه تقاضای مردم است که قیمت مرغ را تعیین می کند، گفت: قیمت خرید تضمینی پشتیبانی امور دام جهادکشاورزی گلستان حدود ۳۸ هزار تومان اعلام شده که این خرید تنها شامل ۲۰ درصد محصول تولیدکننده هاست.

وی افزود: این حمایت اداره پشتیبانی و امور دام از تولیدکننده ها امیدی در دل بخش خصوصی ایجاد کرده تا توان مالی آنها برای تولید در ماه های آینده وجود داشته باشد.

رئیس هیات مدیره زنجیره تولید گوشت مرغ پیگیر گفت: اگر این حمایت و خرید تضمینی با همین قیمت انجام شود تولید کننده حداقل مقداری از مرغ های خود را به قیمت مناسب تری فروخته است و می تواند امیدوار باشد که ضرر کمتری ببیند.

اردلان در خاتمه یادآور شد: اگر این خرید تضمینی انجام نشود ممکن است مرغداری ها ضرر زیادی کنند و برای دوره بعدی جوجه ریزی نداشته باشند که در این صورت با کمبود مرغ در کشور روبه رو خواهیم بود.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 24 مرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 10,195
بازدید ديروز : 14,591
مجموع بازدید : 108,226,031
مهمان: 202
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 202
تبلیغاتنماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]