صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

ورود مجلس به موضوع نهاده های دامی
داخلی
حاجی دلیگانی گفت: وارد کنندگانی که تاکنون ارز 4200 تومانی و ارزان می گرفتند و خودشان اقدام به واردات نهاده های دامی می کردند،در حال حاضر در مقابل طرح های اصلاحی - اقتصادی ایستادگی می کنند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از افکارنیوز عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وارد کنندگانی که تاکنون ارز 4200 تومانی و ارزان می گرفتند و خودشان اقدام به واردات نهاده های دامی می کردند،در حال حاضر در مقابل طرح های اصلاحی - اقتصادی ایستادگی می کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به روند توزیع نهاده های دامی در کشور،بیان کرد: توزیع نهاده های دامی به یک میدان پیکار تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: وارد کنندگانی که تاکنون ارز 4200 تومانی و ارزان می گرفتند و خودشان اقدام به واردات نهاده های دامی می کردند،در حال حاضر در مقابل طرح های اصلاحی - اقتصادی ایستادگی می کنند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: این افراد با کارشکنی و دادن اطلاعات دروغ به تصمیم گیرندگان، آنها را به اشتباه می اندازند. این در حالی است که وزارت جهاد منابع فروش نهاده های دامی جهت تامین آن در ماه های پایانی سال گذشته و امسال را از مردم اخذ کرده است ولی پاسخگوی نهاده خریداری شده نیست.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حتما مجلس شورای اسلامی به موضوع نهاده های دامی و نحوه هزینه کرد منابع ارزی آن رسیدگی خواهد کرد.

این نماینده مجلس در ادامه در زمینه احتمال اصلاح بودجه سال 1401  از سوی دولت بیان کرد: این موضوع صحت ندارد و برخی از ناهماهنگی ها در درون دولت باعث بیان اینگونه مطالب شده است.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه در زمینه سرنوشت ارائه کالابرگ از سوی دولت بیان کرد:  دولت گفته زیر ساختهای کالابرگ الکترونیکی  فراهم شده و از شهریور ماه این کالابرگ ارائه خواهد شد.

این نماینده مجلس در ادامه در زمینه عملکرد یک سال گذشته دولت  بیان کرد: در مجموع دولت شروع نسبتا خوبی را داشته است.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا فعالیت های دولت در آینده روند بهتری به خود خواهد گرفت.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با این حال در حال حاضر مقداری ناهماهنگی بین ارکان دولت  احساس می شود که باید شاهد هماهنگی بیشتری باشیم.

 

 

ارسال شده در مورخه : شنبه، 22 مرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 721
بازدید ديروز : 3,006
مجموع بازدید : 121,275,965
مهمان: 686
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 686
تبلیغات


  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]