صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 

شرکت دانش بنیان ویوان

مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته مربوط به شرکت پشتیبانی امور دام نیست
داخلی
زدانشناس بیان کرد: در روز‌های اخیر در برخی از شهرستان‌های استان بوشهر به‌خصوص شهرستان‌های دشتی و تنگستان، مقداری مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته با عنوان مرغ دولتی و شرکت پشتیبانی امور دام...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از صدا و سیما محمد صادق یزدانشناس بیان کرد: در روز‌های اخیر در برخی از شهرستان‌های استان بوشهر به‌خصوص شهرستان‌های دشتی و تنگستان، مقداری مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته با عنوان مرغ دولتی و شرکت پشتیبانی امور دام، بین مردم و هیات‌های مذهبی توزیع شده که این مرغ‌ها از سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام در داخل و خارج استان تامین نشده و مربوط به این شرکت نیست.
 
وی تاکید کرد: مرغ‌های تحویل داده شده از سوی شرکت پشتیبانی امور دام استان همگی دارای تاریخ مصرف معتبر و از نظر بهداشتی مورد تایید است.
 
به گفته مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر، این شرکت از ابتدای امسال و به‌ویژه بعد از اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها نسبت به ذخیره‌سازی گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد به میزان کافی اقدام کرده و در حاضر نیز بیش از نیاز استان ذخیره‌سازی شده و هیچ دغدغه‌ای از نظر تامین کالا‌های مورد نیاز مردم وجود ندارد.
 
وی می‌گوید: تمامی فرآورده‌های موجود در سردخانه‌های استان بوشهر تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور قرار دارد و به طور مستمر از نظر بهداشتی و کنترل کیفی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
یزدانشناس افزود: دامپزشک مستقر در سردخانه در زمان ارسال محموله و تحویل به خریداران تمامی موارد به ویژه سلامت مرغ و تاریخ انقضای آن را بررسی می‌کند و سپس گواهی بهداشتی حمل صادر می‌شود.
 
وی تاکید کرد: اداره کل پشتیبانی امور دام استان بوشهر در دهه نخست ماه محرم به طور کامل و با استقرار نیرو‌های خود حتی در روز‌های تعطیل به هیئت‌های مذهبی و عوامل معرفی شده از شهرستان‌ها خدمت رسانی کرده و تمامی گوشت مرغ‌های تحویل داده شده از سوی این شرکت به مراجعه‌کنندگان همگی دارای تاریخ مصرف معتبر و از نظر بهداشتی مورد تایید اداره کل دامپزشکی بوده است.
 
به گفته مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان، مرغ منجمد این شرکت از طریق شبکه توزیع معرفی شده و مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی توزیع می‌شود و مسئولیتی در قبال دیگر مراکز عرضه ندارد.
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 20 مرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 10,430
بازدید ديروز : 14,591
مجموع بازدید : 108,226,769
مهمان: 195
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 195
تبلیغاتنماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]