سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 


شرکت دانش بنیان ویوان

ساماندهی جوجه‌های مازاد یک روزه
داخلی
پاکار یادآور شد: به دنبال بحث هدفمند کردن یارانه‌ها و حذف ارز ترجیحی با توجه به حجم جوجه‌ریزی پیش‌بینی می‌شد این جوجه‌ها وارد چرخه نشوند در همین ارتباط شرکت پشتیبانی امور دام موظف به خرید تضمینی...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از صدا و سيما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهرداد پاکار گفت: این مهم در پی ماموریت واگذار شده به بسیج برای جلوگیری از معدوم‌سازی جوجه‌های مازاد ظرفیت و رساندن آن به جامعه هدف انجام شد.
وی افزود: بر این اساس جوجه‌های مازادی که شرکت پشتیبانی امور دام آن‌ها را خریداری کرده، با هماهنگی بسیج وزارت جهاد کشاورزی و نظارت سازمان دامپزشکی تحویل بسیج سازندگی شده است.

فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: این جوجه‌ها به پنج جامعه هدف بسیج سازندگی از جمله واحد‌های تولیدی راکد تحویل داده شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: واحد‌های تولیدی که جوجه‌های یک روزه مازاد را دریافت کرده‌اند، این امکان را دارند تا جوجه‌هایی که تبدیل به مرغ شده‌اند را به شرکت پشتیبانی امور دام بفروشند و به این صورت از معدوم‌سازی آن‌ها جلوگیری و زمینه بازگشت به چرخه تولید فراهم می‌شود.

پاکار یادآور شد: به دنبال بحث هدفمند کردن یارانه‌ها و حذف ارز ترجیحی با توجه به حجم جوجه‌ریزی پیش‌بینی می‌شد این جوجه‌ها وارد چرخه نشوند در همین ارتباط شرکت پشتیبانی امور دام موظف به خرید تضمینی جوجه‌های یک روزه و مرغ مازاد بر نیاز مصرف بازار شد.

وی ادامه داد: تمهیداتی در زمینه ساماندهی مازاد تولید جوجه‌های یک روزه از سوی وزارت جهاد کشاورزی اندیشیده شد و در این ارتباط این جوجه‌ها برای مرغداری‌ها ارسال می‌شوند و اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتد، بسیج مأموریت دارد، جوجه‌هایی که از سوی شرکت پشتیبانی امور دام خریداری شده‌اند را با کمک سازمان بسیج سازندگی کشور و با نظارت سازمان دامپزشکی با برنامه مصوب به جامعه هدف مشخص شده برساند.
ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 29 خرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 46,629
بازدید ديروز : 77,982
مجموع بازدید : 100,356,113
مهمان: 407
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 407
تبلیغات

 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]