سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 


شرکت دانش بنیان ویوان

رایزنی برای صادرات مرغ خراسان جنوبی به ازبکستان
داخلی
اصغرزاده ادامه‌داد: برای صادرات مرغ به کشور ازبکستان و به طور کلی کشورهای آسیای میانه نیز رایزنی‌هایی صورت گرفته است و هر چند هنوز اقدام عملی خاصی انجام نشده است ولی کارها...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برای صادرات مرغ خراسان جنوبی به ازبکستان رایزنی‌هایی صورت گرفته است، گفت: صادرات تخم مرغ و جوجه یک روزه از استان انجام می شود.

محمد اصغرزاده اظهارکرد: در حال حاضر صادرات تخم مرغ، جوجه یک روزه و تخم مرغ نطفه‌دار از خراسان‌جنوبی انجام می‌شود و منع قانونی ندارد.

مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در مورد صادرات مرغ به کشور افغانستان نیز در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد و تنها باید روال قانونی کار صورت گرفته و خواست کشور طرف مقابل نیز بر انجام این صادرات باشد.

اصغرزاده ادامه‌داد: برای صادرات مرغ به کشور ازبکستان و به طور کلی کشورهای آسیای میانه نیز رایزنی‌هایی صورت گرفته است و هر چند هنوز اقدام عملی خاصی انجام نشده است ولی کارها پیگیری و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

وی بیان‌کرد: در مورد صادرات مرغ زنده به افغانستان نیز ما منعی نداریم ولی صادرات مرغ زنده الزاماتی بهداشتی سخت‌تری دارد.

مدیر کل دامپزشکی خراسان‌جنوبی گفت: ۷۰ درصد تخم مرغ تولیدی در خراسان‌جنوبی مازاد بر نیاز استان است و از این جهت صادرات آن به دیگر کشورها هیچگونه مشکلی برای نیاز هم استانی‌های عزیز ایجاد نمی‌کند.

اصغرزاده یادآور شد: خوشبختانه علی رغم مشاهده تب کریمه کنگو در استان همسایه و همجوار ما تاکنون در خراسان جنوبی این بیماری مشاهده نشده است و امیدواریم که این روند ادامه پیدا کند چرا که در صورت مشاهده با شرایط سختی رو به رو می شویم.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 28 خرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 48,624
بازدید ديروز : 77,982
مجموع بازدید : 100,360,379
مهمان: 358
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 358
تبلیغات

 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]