سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 


شرکت دانش بنیان ویوان

روزانه یک هزار تن مرغ مازاد از تولیدکنندگان خریداری می‌شود
داخلی
وزیر جهاد کشاورزی گفت: روزانه بیش از یک هزار تن مرغ مازاد تولیدکنندگان خریداری و به صورت منجمد ذخیره می شود و وزارت جهاد کشاورزی در حمایت از تولید تمام قد ایستاده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: روزانه بیش از یک هزار تن مرغ مازاد تولیدکنندگان خریداری و به صورت منجمد ذخیره می شود.

سیدجواد ساداتی نژاد در حاشیه سفر به شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مشکلات استان اصفهان در زمینه کم آبی است، اظهار داشت: برای توسعه کشاورزی و مقابله با این بحران لازم است الگوی کشت اصلاح شود.

وی با بیان اینکه لازم است الگوی کشت به سمت گیاهان کم آب بر تغییر رویه پیدا کند، ابراز داشت: این مهم در استان اصفهان به شدت در حال پیگیری است.

موقعیت ممتاز استان اصفهان از نظر تولید مواد غذایی در سطح کشور
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به موقعیت ممتاز استان اصفهان از نظر تولید مواد غذایی در سطح کشور تصریح کرد: این جایگاه باعث شده است که این استان نقشی موثر در تامین امنیت غذایی کشور داشته باشد.

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی در حمایت از تولید تمام قد ایستاده است، گفت: همزمان با حذف ارز ترجیحی این وزارتخانه محصولات مازاد تولیدکنندگان را خریداری می کند.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه روزانه بیش از یک هزار تن مرغ مازاد تولیدکنندگان خریداری می شود، افزود: این مرغ به صورت منجمد شده در انبارهای موجود نگه داری می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از شاخص های حمایت از تولیدکنندگان در بخش های مختلف صنعت کشاورزی و دامپروری هدف عوارض صادرات در برخی محصولات بوده است، افزود: در قالب این موضوع عوارض صادرات مرغ، تخم مرغ، شیرخشک،خامه و چربی حذف شده است.

جراحی اقتصادی کشور یک امر ضروری دانست
وزیر جهاد کشاورزی جراحی اقتصادی ایجاد شده در کشور را یک امر ضروری دانست و تاکید کرد: ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی به اشکال مختلف سبب کاهش و حتی از بین رفتن بهره وری در حوزه های مختلف صنعت کشاورزی شده بود.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های مهم وزارت جهاد کشاورزی توسعه کشت گیاهان دارویی است، خاطرنشان کرد: استان اصفهان در این زمینه ظرفیت های بسیار خوبی به خصوص در توسعه کشت گل محمدی دارد.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 26 خرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 45,387
بازدید ديروز : 77,982
مجموع بازدید : 100,353,629
مهمان: 425
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 425
تبلیغات

 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]