صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

بارگذاری نهاده‌های دامی با ارز نیمایی در سامانه بازارگاه
داخلی
ساداتی‌نژاد اضافه‌کرد: دامداران و مرغداران بر روی سامانه بازارگاه ۵۰ درصد از نهاده را از طریق تسهیلات دریافت می‌کنند و ۵۰ درصد باقی مانده، هم به صورت واریز نقدی و هم به صورت توافق با فروشنده قابل اجرا است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی‌، «سید جواد ساداتی‌نژاد» در حاشیه نشست وبیناری هماهنگی پرداخت تسهیلات به مرغداران، دامداران و در طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها افزود: یکی از بخش‌های مهم در راستای اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، بخش تولید در صنعت دام و طیور و حوزه غذا است که امروز آخرین نشست هماهنگی بین بخش‌های مختلف را در سراسر کشور داشتیم.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: تامین سرمایه در گردش برای دامداران و مرغداران از دیگر مسائل مهم برای ما است که در این راستا از امروز تا پایان طرح، کارگروه مشترکی بین معاونت بازرگانی و بانک کشاورزی تشکیل شده و روند ثبت متقاضیان به بیش از ۲ هزار نفر رسیده است.

وی تصریح‌کرد: بانک کشاورزی هم در شعب منتخب خود کار را به صورت سه شیفت پیگیری خواهد کرد تا مشکلات سرمایه در گردش به سرعت برطرف شود.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه‌داد: طبق بخشنامه بانک مرکزی، مصوبه سران سه قوه و مجوز هیات دولت، این تسهیلات در سه بخش ۱۰، ۱۲ و ۱۵ درصد سود تخصیص می‌یابد که ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای این کار در نظر گرفته شده است.

ساداتی نژاد افزود: همه موانع برای دریافت تسهیلات معلق شده است تا به سهولت کار به پیش برود.

وی اضافه‌کرد: دامداران و مرغداران بر روی سامانه بازارگاه ۵۰ درصد از نهاده را از طریق تسهیلات دریافت می‌کنند و ۵۰ درصد باقی مانده، هم به صورت واریز نقدی و هم به صورت توافق با فروشنده قابل اجرا است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: بارگذاری نهاده‌های دامی نیمایی بر روی سامانه بازارگاه انجام شده و نهاده در دسترس دامداران و مرغداران قرار دارد و افراد می‌توانند بر اساس سهمیه نهاده دریافت کنند، این فرایند ادامه خواهد داشت و هیچ نگرانی بابت سرمایه در گردش وجود ندارد.

وی با اشاره به خرید تضمینی مرغ و تخم‌مرغ در صورت مازاد تولید، عنوان کرد: شرکت پشتیبانی امور دام کشور در صورت مازاد تولید آمادگی خرید دارد، بر این اساس جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

ساداتی‌نژاد با بیان این که مرغداران برای جوجه‌ریزی نگرانی نداشته باشند، ادامه‌داد: شرکت پشتیبانی امور دام با مرغداران عقد قرارداد خواهد کرد و مرغ تولیدی از تولیدکنندگان خریداری خواهد شد.

وی افزود: در تولید شیر هم اگر مازاد تولید احتمالی به وجود آید، با همکاری شرکت‌های خصوصی لبنی شیر مازاد از اقصی نقاط کشور جمع آوری و خریداری خواهد شد، همچنین تعاون روستایی هم برای این امر تجهیز شده است.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز امیدواری کرد با اهتمام مرغداران، دامداران، شیلات و دامداران روستایی و عشایری این طرح به نحو مطلوب انجام شود.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 3 خرداد، 1401 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,454
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,359,707
مهمان: 451
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 451
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]