سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 


شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: ۲.۵ میلیون دام در مازندران شمارش شده است
اخبار صنایع وابسته۲.۵ میلیون دام در مازندران شمارش شده است......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار کریمی راد، رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت دامپروری مازندران شمار دام های سبک و سنگین استان را دو میلیون و ۵۰۰ هزار راس بیان کرد و گفت: تامین نهاده‌های دامی از جمله نیازها است.

مصطفی کریمی راد با بیان اینکه بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار راس دام سبک و سنگین در مازندران وجود دارد، اظهار داشت: ایجاد امنیت غذایی یکی از مهمترین اهدفا دامپروری در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه است.

وی با بیان اینکه توسعه صنعت کشاورزی و دامپروری با توجه به جایگاهی که این صنعت دارد م ی تواند سبب اشتغال زایی و درآمدزایی و افزایش درآمد شود و کشور را خودکفا کند از این رو بسترهای خودکفایی همواره وجود دارد و می توان با سرمایه گذاری و تداوم تضمین برای صنعت دامپروری در عرصه های مختلف به خودکفایی رسید.

وی ادامه داد: مازندران از جمله مناطقی است که مردم آن از دیرباز در حرفه دامپروری و دامداری مشغول فعالیت هستند و وجود دو میلیون و ۵۰۰ هزار راس دام در استان نشانه ظرفیت های مناسب آن در حوزه دامپروری است.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت دامپروری با بیان اینکه این اتحادیه زا سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و بیش از ۵ عضو دارد، گفت: تامین نهاده های دامی و مطالبات صنفی از جمله خدمات این اتحادیه است.

وی شمار دام های سبک را بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار راس است و با اشاره به وجود مشکلات فراروی ادامه داد: با رفع این مشکلات می توان برای رضایتمندی جامعه هدف و توزیع نهاده ها تلاش بیشتری به خرج داد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 28 اسفند، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 44,127
بازدید ديروز : 77,982
مجموع بازدید : 100,351,079
مهمان: 431
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 431
تبلیغات

 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]