سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات 


شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: عدم تحویل به موقع نهاده دامی مشکلات دامداران را افزایش داده است
اخبار صنایع وابسته
عدم تحویل به موقع نهاده دامی مشکلات دامداران را افزایش داده است......


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر محمد کاظم منزوی در جلسه تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود کالاهای مورد نیاز از استان‌های دیگر، اظهار کرد: ۹۰ درصد کالاهای موجود در استان از دیگر مناطق کشور تأمین می‌شود که قیمت تولید بر روی کالا درج نشده است.

وی با بیان اینکه درج قیمت تولید بر روی کالاهای مشخص شده در استان به خوبی بر اساس برنامه در حال انجام است، عنوان کرد: کالاهایی وارد شده ازدیگر استان‌ها که قیمت تولید کارخانه بر روی آنها درج نشده است باید بررسی و به وزارت خانه معرفی شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت افزایش بازرسی بر نحوه و قیمت کالای توزیع شده، تصریح کرد: نظارت بر درج قیمت تولید بر روی کالا به منظور حمایت از مصرف کنندگان است که باید به دقت بررسی و اجرا شود.

منزوی به فاصله زمانی در زمان ثبت نام و تحویل نهاده دامی به دامداران در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و ادامه داد: تحویل نهاده دامی باید ۲۰ روزه باشد اما این مهم طی سه ماه به طول می‌انجامد.

وی با بیان اینکه در شهرستان بروجن تحویل نهاده دامی مشکلاتی را به وجود آورده است، مطرح کرد: تعداد دامداری‌های در نوبت تحویل نهاده دامی مشخص و علت تأخیر در تحویل نهاده دامی مشخص و رفع شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری افزود: دامداران به دلیل تأخیر در تحویل نهاده دامی مجبور به خرید از بازار آزاد هستند که این مسئله مشکلات این صنف را افزایش داده است.

منزوی به تهیه و توزیع اقلام اساسی در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: توزیع برنج، شکر، قند، روغن و مرغ مورد نیاز استان باید در دستور کار قرار گیرد و هرچه سریع‌تر نیاز استان به صورت کامل تأمین شود.

وی با بیان اینکه شکر مورد نیاز زنبورداران، اصناف شیرینی پزی و تولیدی‌های پولکی و نبات استان در سریع‌ترین زمان ممکن توزیع شود، اظهار کرد: زمان تحویل شکر به زنبوردار مشخص نیست و این ایرادی بزرگ است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تا پایان ۱۲ اسفند ماه باید شکر مورد نیاز زنبور داران به صورت کامل توزیع شود، گفت: ۴۰۰ تن شکر به منظور توزیع در بین اتحادیه‌های شیرینی‌پزی، پولکی و نبات در نظر گرفته شده است که باید تا پایان هفته توزیع گردد.

منزوی به توزیع ۱۰۰ تن شکر سفید و ۷۰ تن قند در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و افزود: این مهم طی سه روز آینده باید انجام شود.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 25 بهمن، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 44,625
بازدید ديروز : 77,982
مجموع بازدید : 100,352,075
مهمان: 433
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 433
تبلیغات

 

نماد اعتماد
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]