صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 





شرکت دانش بنیان ویوان

جهان: ماجرای زنی که طلاهای سرقتی را می بلعید!
اخبار روز دنیاماجرای زنی که طلاهای سرقتی را می بلعید......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از روزنامه خراسان، چند روز قبل یکی از طلافروشان خیابان رسالت مشهد با پلیس 110 تماس گرفت و از دستبرد «بدل اندازی» به قاب انگشترهای طلا خبرداد. در پی دریافت این خبر، بی درنگ گروهی از نیروهای گشت انتظامی با دستور سرهنگ آذریان (رئیس کلانتری خواجه ربیع مشهد) عازم طلافروشی شدند و به کنکاش در این باره پرداختند.

متصدی طلافروشی که مردی 45 ساله بود به  ماموران انتظامی گفت: مادر و دختری وارد مغازه ام شدند و تقاضای خرید انگشتر کردند من هم طبق معمول قاب انگشترهای طلا را مقابل آن ها گذاشتم تا انگشتر مدنظرشان را انتخاب کنند. لحظاتی بعد زمانی که من سرگرم رسیدگی به امور دیگر بودم، آن ها قاب انگشترهای طلا را بازگرداندند و با بیان این که «هیچ کدام را انتخاب نکرده اند!» قصد خروج از مغازه را داشتند اما من در یک لحظه متوجه انگشتر ناشناسی شدم که روی قاب انگشترهای طلا بود و شباهت بسیاری به انگشترهای طلا داشت! قبل از آن که کلید قفل باز کن را بزنم بلافاصله قاب را برداشتم و با دقت به آن نگاه کردم، تازه فهمیدم که فریب خورده ام و مشتریانم با زیرکی خاصی انگشتر بدل را با یکی از انگشترهای طلا جابه جا کرده اند!  این بود که با جلوگیری از خروج مادر و دختر مذکور با پلیس تماس گرفتم! گزارش خراسان حاکی است با انکار ماجرا توسط مادر و دختر یاد شده، بررسی های تخصصی پلیسی در حالی آغاز شد که زن 50 ساله مدعی بود فقط قصد خرید انگشتر را داشته و از بدلی بودن یکی از انگشترهای درون قاب اطلاعی ندارد!

در همین حال و با توجه به ادعای جوان طلافروش، کیف همراه این زن بازرسی شد اما هیچ انگشتری پیدا نشد ولی تحقیقات ریزبینانه نیروهای تجسس کلانتری خواجه ربیع مشهد نشان داد که مادر و دختر دستگیر شده دارای سابقه کیفری هستند و دو شب قبل نیز هنگام دستبرد به یک مغازه دیگر دستگیر شده اند اما مالک مغازه به خاطر دختر جوان از شکایت خود صرف نظر کرده است. با به دست آمدن این اطلاعات پرونده ای در این خصوص تشکیل شد و در شعبه 407 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد توسط قاضی محمدرضا جعفری مورد رسیدگی دقیق قضایی قرار گرفت. از سوی دیگر بازبینی دوربین مداربسته طلافروشی جزئیات این «بدل اندازی» زیرکانه را در حالی فاش کرد که حادثه ای عجیب رخ داده بود.

تصاویر نقش بسته در دوربین طلافروشی نشان می داد که دختر 18 ساله با ترفندی خاص انگشتر طلا را از قاب جدا کرد و آن را به دور از چشمان متصدی طلافروشی به مادرش داد و سپس انگشتر بدل را درون قاب گذاشت. در ادامه فیلم دوربین مداربسته مشخص شد هنگامی که طلافروش فهمید که مشتریانش «بدل انداز» هستند و انگشتر بدلی را جایگزین انگشتر طلا کرده اند، در یک فرصت مناسب زن میان سال دست به درون کیفش برد و انگشتری را که بیرون آورده بود ناگهان به دهانش انداخت و آن را بلعید!

با لو رفتن این ماجرا زن میان سال دیگر هیچ راه گریزی نداشت اما چون انگشتر سرقتی پیدا نشده بود همچنان ارتکاب جرم را انکار کرد و مدعی شد که حاضر است در قبال رضایت شاکی، خسارت و بهای انگشتر طلا را بپردازد! او سپس کارت عابر بانک خود را از کیفش خارج کرد و بیش از پنج میلیون تومان به طلافروش پرداخت و رضایت او را جلب کرد. او که دیگر یقین داشت با جلب رضایت شاکی، از مجازات تحمل حبس گریخته است و قانون کاهش مجازات حبس تعزیری را به خوبی حفظ کرده بود، به همراه پرونده تشکیل شده راهی دادسرا شد.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 19 بهمن، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,681
بازدید ديروز : 3,343

01. Serinews  - مدير
تبلیغات





نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir