صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جهان: فرود اضطراری هواپیما در اسپانیا/مسافران فرار کردند
اخبار روز دنیافرود اضطراری هواپیما در اسپانیا/مسافران فرار کردند......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از یورونیوز درجریان فرود اضطراری یک فروند هواپیما در جزیره اسپانیایی پالما دو مایورکا که ظاهرا بدحالی یکی از سرنشینان علت آن بود یازده مسافر با استفاده از فرصت ایجاد شده روی باند فرودگاه متواری شدند. یک فروند ایرباس آ ۳۲۰ متعلق به خطوط هوایی ایرعربیای مراکش بعد ازظهر جمعه از کازابلانکا به مقصد استانبول ترکیه در حال پرواز بوده و حوالی ساعت ۷ شب بوقت محلی به دلیل بدحالی یکی از سرنشینان مجبور به فرود اضطراری در اسپانیا می شود.

در زمان ورود تیم امداد برای کمک به فرد « بیمار» چند نفر با سواستفاده از باز بودن در، از هواپیما خارج و از مسیر باند متواری می شوند.

پلیس و نیروهای امنیتی مستقر در فرودگاه بلافاصله عملیات جستجوی افراد متواری را آغاز می کنند و باند فرودگاه هم دستکم برای ۴ ساعت تعطیل می شود.

به گزارش نشریه «ال پائیس» این احتمال وجود دارد که این افراد با برنامه ریزی قبلی بدحالی را بهانه ای برای تغییر مسیر هواپیما و فرود در اسپانیا قرار داده باشند تا بتوانند از این راه بظاهر «ساده» اما غیرقانونی وارد خاک اسپانیا شوند.

سخنگوی دولت محلی پالما دو مایورکا تاکنون بازداشت یازده نفر را در این ارتباط تایید کرده است و عملیات جستجوی دستکم ۹ تن دیگر در جریان است.

معاینه فردی که هواپیما بعلت مریضی او فرود اضظراری کرده بود هم نشان داده که وی در سلامت کامل قرار دارد. پلیس این فرد را هم روی تخت بیمارستان بازداشت کرده و بازجویی از وی به ظن کمک و همدستی در مهاجرت غیرقانونی و نقض قانون آغاز شده است.

ظاهرا این فرد مشکل دیابت دارد و بدلیل کاهش شدید قند خون در هواپیما از حال رفته بوده است. او با یکی از همسفران خود بلافاصله به بیمارستان منتقل شده ولی همراه او به محض رسیدن به بیمارستان فرار کرده است.

بخاطر این حادثه و توقف موقتی فعالیت های فرودگاه دستکم ۱۳ فروند هواپیمای آماده فرود به سمت فرودگاههای دیگر هدایت می شوند و ۱۶ پرواز خروجی این فرودگاه هم با تاخیر چند ساعته روبرو می شوند.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 16 آبان، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,841
بازدید ديروز : 2,144
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir