سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت تجارت سازان آویژه آریا

صنایع: شرایط مناسب بازار تخم‌مرغ با تسهیل ورود نهاده‌ها
اخبار صنایع وابسته
شرایط مناسب بازار تخم‌مرغ با تسهیل ورود نهاده‌ها......


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، "عباس قبادی" در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به تامین ۱۰۰ درصدی نهاده‌های مورد نیاز کشور، تاکید کرد: اگر دپوی کالاهای اساسی در گمرکات کشور بیش از یک ماه طول بکشد به عنوان کالای متروکه تحویل سازمان اموال تملیکی شده و وارد شبکه توزیع خواهد شد تا از بروز التهاب در بازار جلوگیری شود.

وی با اشاره‌ به روند چشمگیر افزایش قیمت اقلام خوراکی در بازارهای جهانی، خاطرنشان کرد: این روند بر بازار داخلی نیز تاثیر خواهد گذاشت اما با تدابیر در نظر گرفته شده این تغییر به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

قبادی با بیان اینکه موجودی کالاهای اساسی در کشور مناسب است، گفت: هدف ستاد تنظیم بازار، وفور کالا و عرضه مناسب و به‌موقع اقلام و کالاهای معیشتی مردم است که شرایط مناسبی در این حوزه داریم.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص مرغ و تخم‌مرغ، اظهار داشت: تولیدکنندگان مرغ با سخت‌ترین شرایط اقتصادی تولیدات خود را عرضه کردند و فرایند آن مشخص است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار، ادامه‌داد: مقرر شد به انجمن صنایع لبنی برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها تذکر جدی داده شود، زیرا هرگونه افزایش قیمت بدون هماهنگی تخلف محسوب می‌شود.

 پیش از این نیز اعلام شده بود که قیمت مصرف‌کننده به ازای هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است.

ستاد تنظیم بازار با رصد قیمت و کنترل بازار گوشت مرغ بر جلوگیری از افزایش قیمت و چندنرخی شدن آن در نقاط مختلف کشور تاکید کرده است.

بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار و در راستای اجرای مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، همه فرایندهای مرتبط با تولید و عرضه گوشت مرغ، از تامین نهاده تا تولید و عرضه به عمده‌فروشی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی بوده است و همه دستگاه‌های عضو کارگروه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنوف مکلف به همکاری هستند.

منبع: ایرنا
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 19 آذر، 1399 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 33,756
بازدید ديروز : 93,393
مجموع بازدید : 87,261,665
مهمان: 79
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 79
تبلیغات


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir