سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

صنایع: بیش از ۳۲ هزار تن میگو در کشور تولید شد
اخبار صنایع وابستهبیش از ۳۲ هزار تن میگو در کشور تولید شد.....

مدیرکل دفتر میگو سازمان شیلات ایران گفت: تولید بیش از ۳۲ هزار تن میگو در کشور با کیفیت صادراتی در سال ۱۳۹۶ اتفاقی مثبت است.

به گزارش مرکز طیوران، وحید معدنی در نخستین کارگروه میگو استان گلستان با اشاره به اینکه تولید میگوی کشور در سال ۹۶ از مرز ۳۲ هزار تن گذشت، اظهار داشت: رشد تولید میگو حاصل تعامل همه فعالان این عرصه اعم از تولیدکنندگان، شیلات و دامپزشکی است و باید در کنار هم ضمن ادامه این روند تعامل زمینه پایداری تولید را فراهم آوریم.

مدیرکل دفتر میگو و سایر آبزیان آب شور شیلات ایران تصریح کرد: تولید ۳۲ هزار تن میگو در کشور با کیفیت صادراتی در سال ۱۳۹۶ اتفاقی مثبت است و همه افرادی که در زنجیره تولید این محصول همکاری کرده‌اند شایسته قدردانی هستند. توافقات در فاز ۴ هزار هکتاری مجمتع پرورش میگو گمیشان مناسب بوده و مطالعات فاز دوم این مجتمع به وسعت ۶ هزار هکتار به پایان رسیده است.

وی با اشاره به تعامل مناسب با دامپزشکی یادآور شد: صدور کد IR برای مراکز عمل آوری در دست اقدام است تا از این پس صادرات از مبدا استان صورت گیرد و از این طریق ارزآوری مستقیم برای استان حاصل شود.

معدنی اظهار کرد: دولت به عنوان پشتیبان در توسعه و پرورش میگو گلستان آنچه در توان داشته را به میدان آورده و نیاز است پرورش‌دهندگان و سرمایه‌گذاران از این ظرفیت‌ها استفاده لازم را ببرند. به علت شرایط اقلیمی و بیماری‌های حوزه آبزی‌پروری، بیمه می‌تواند پشتیبانی مناسب برای تولیدکنندگان باشد.

منبع: فانوس

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 27 فروردین، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 522
بازدید ديروز : 7,848
مجموع بازدید : 67,892,669
مهمان: 42
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 42
تبلیغات
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir