سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

نرخ دلار، مبنای اصلی قیمت نهاده‌های دامی است
داخلی
به گفته یوسفی با توجه به افزایش روزانه نرخ نهاده‌های دامی، مرغداران جرات جوجه‌ریزی را ندارند؛ ضمن آنکه از تولیدکنندگان تقاضا داریم برای جلوگیری از زیان انباشته تولید خود را مدیریت کنند...


به گزارش مرکز طیوران محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، از کاهش 200 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 5 هزار و 500، مرغ آماده به طبخ میدان بهمن 6 هزار و 800 تومان، غرفه‌های میادین میوه و تره بار 7 هزار و 290 و خرده فروشی های سطح شهر 7 هزار و 500 تا 8 هزار تومان است.

وی ازدیاد عرضه مرغ و کاهش قدرت خرید خانوار را دلیل اصلی روند نزولی قیمت اعلام کرد. یوسفی نرخ مرغ در بازار را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به وضعیت کنونی تقاضا و خالی شدن جیب مردم در دهه سوم فروردین پیش‌بینی می‌شود که نرخ مرغ بازهم در بازار کاهش یاید.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از افزایش 100 تومانی نرخ ذرت نسبت به روز گذشته خبر داد و افزود: هم اکنون نرخ هر کیلو ذرت در بنادر جنوبی هزار و 100، بنادر شمالی هزار و 150 و تحویل به مرغدار هزار و 250 تومان است، همچنین نرخ تحویل هر کیلو کنجاله سویا 2 هزار و 400 تومان است در حالیکه هفته گذشته نرخ آن 2 هزار و 150 تومان بود.

یوسفی ادامه داد: اگرچه مرغداران نسبت به افزایش نرخ نهاد‌ه‌های دامی معترض هستند، اما نرخ دلار مبنای اصلی قیمت‌هاست.

وی نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 6 هزار و 500 و حداقل مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده در غرفه های میادین میوه و تره‌بار 8 هزار و 500 تومان اعلام کرد.

به گفته یوسفی با توجه به افزایش روزانه نرخ نهاده‌های دامی، مرغداران جرات جوجه‌ریزی را ندارند؛ ضمن آنکه از تولیدکنندگان تقاضا داریم برای جلوگیری از زیان انباشته تولید خود را مدیریت کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 21 فروردین، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 672
بازدید ديروز : 7,848
مجموع بازدید : 67,892,969
مهمان: 48
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 48
تبلیغات
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir