سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کمبود عرضه مرغ
داخلی
حجت با اشاره به دلایل کمبود عرضه مرغ در بازار افزود: کاهش مصرف خانوار، مدیریت هزینه های تولید از علل اصلی کاهش عرضه مرغ در بازار به شمار می رود که انتظار می رود با کنترل نرخ نهاده ها از ...


به گزارش مرکز طیوران عظیم حجت عضو هیأت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با انتقاد از افزایش سرسام آور قیمت نهاده های دامی در بازار اظهار کرد: در اواخر سال گذشته با افزایش بی رویه قیمت نهاده های دامی روبرو شدیم که این روند همچنان در بازار ادامه دارد و تا کنون به ثبات نرسیده است.

به گفته وی؛ با توجه به افزایش نرخ نهاده‌های دامی، مرغداران با احتیاط بیشتری برنامه ریزی می‌کنند تا بتوانند هزینه‌های تمام شده تولید را مدیریت کنند.

حجت با اشاره به دلایل کمبود عرضه مرغ در بازار افزود: کاهش مصرف خانوار مدیریت هزینه های تولید از علل اصلی کاهش عرضه مرغ در بازار به شمار می رود که انتظار می رود با کنترل نرخ نهاده ها از ادامه بحران جلوگیری شود .

عضو اتحادیه مرغداران گوشتی ادامه داد: وضعیت کنونی بازار به نفع تولید کننده نیست، چرا که مرغداران برای تامین هزینه های ثابت باید در یک روند خطی به تولید خود ادامه دهند، در حالیکه با کنترل نرخ نهاده ها، کمترین مشکلی در عرضه مرغ نخواهیم داشت.
وی نرخ هر کیلو ذرت هزار و 130 تا هزار و 150 تومان اعلام کرد و گفت: نرخ هر کیلو کنجاله سویا با افزایش غیر متعارف از هزار و 700 تومان دو ماه گذشته به 2 هزار و 400 تومان رسید.

حجت با اشاره به آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار تصریح کرد: هم اکنون نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 5 هزار و 700 تومان و متوسط قیمت مرغ در خرده فروشی ها 8 هزار و 300 تا 8 هزار و 600 تومان است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 20 فروردین، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 948
بازدید ديروز : 5,637
مجموع بازدید : 67,967,549
مهمان: 105
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 105
تبلیغات
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir