قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

 

صنایع: تولید مشترک واکسن‌های دام و طیور با ترکیه در آینده‌ای نزدیک
اخبار صنایع وابستهتولید مشترک واکسن‌های دام و طیور با ترکیه در آینده‌ای نزدیک......

مدیر بازرگانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از صادرات نخستین پارت واکسن‌های طیور این موسسه به کشور افغانستان و تولید مشترک واکسن‌های دام و طیور با کشور ترکیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا طاهری با اشاره به حضور فعال موسسه رازی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور تهران گفت: در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، علاوه بر مدیران، مسئولان، دامپزشکان، کلینیسین‌ها و فعالان صنعت دام و طیور، هیئت‌ها و نماینده‌های مختلفی از کشورهای هند، پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه و ترکیه با حضور در غرفه موسسه رازی، در ارتباط با نحوه تامین واکسن با مدیران و کارشناسان موسسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
وی با اشاره به حضور معاون سازمان غذا و دارو (کیمادیا) و مدیرکل فنی و ثبت وزارت بهداشت کشور عراق در غرفه موسسه رازی گفت: هیئت عراقی طی گفت وگو با رئیس موسسه درباره توسعه همکاری‌های مشترک و تامین نیاز این کشور به سرم‌های ضد مارگزیدگی و عقرب‌زدگی و سایر واکسن‌های انسانی مذاکره کردند. ضمن اینکه اکنون آنتی‌سرم‌های ضد مار و عقرب از موسسه رازی به این کشور صادر می‌شود.

دکتر طاهری از معرفی نماینده رسمی توزیع واکسن‌های موسسه رازی در کشور افغانستان خبر داد و افزود: این نمایندگی با ثبت واکسن‌های موسسه رازی در وزارت کشاورزی افغانستان، کار توزیع و فروش واکسن‌های موسسه را انجام می‌دهد و به زودی نخستین پارت واکسن‌های طیور موسسه به این کشور ارسال خواهد شد. با توجه به زمینه مناسب در آن کشور، به تدریج شاهد صادرات واکسن‌های دامی نیز خواهیم بود.

مدیر بازرگانی موسسه رازی درباره همکاری این موسسه با کشورهای هند و پاکستان نیز از انجام مذاکرات نهایی برای صادرات واکسن‌های طیور این موسسه به کشور پاکستان سخن گفت و اضافه کرد: در مورد واکسن‌های مورد نیاز هندوستان صحبت‌های مقدماتی در ارتباط با تامین واکسن‌های دام، طیور و حتی انسانی انجام شده که امیدواریم به نتیجه نهایی برسد.

بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه رازی، دکتر طاهری همچنین از درخواست هیئتی از کشور سوریه برای صادرات واکسن‌های طیور و تخم مرغ اس پی اف (SPF) موسسه رازی به سوریه و گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت واکسن سازی وتال ترکیه برای تولید مشترک واکسن‌های دام و طیور خبر داد.
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 5 دی، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 555
بازدید ديروز : 10,311
مجموع بازدید : 65,358,479
مهمان: 131
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 131
تبلیغات


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir