سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

جهان: معلولیت ۸۰ هزار نفر در سال گذشته
اخبار روز دنیامعلولیت ۸۰ هزار نفر در سال گذشته ......

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۱۵ هزار و ۹۰۰ نفر در سال گذشته جان خود را از دست دادند، گفت: پنج برابر این تعداد نیز معلول شدند.

به گزارش مهر، انوشیروان محسنی بندپی در همایش نیکوکاری و خیر جمعی افزود: در جامعه شاهد حضور افرادی هستیم که فرصت های برابری برای زندگی نداشتند به همین دلیل دچار آسیب هایی شدند و نیازمند کمک هستند و باید به آنها توجه ویژه شود و در همین راستا از کمک خیرین و نیکوکاران استفاده می کنیم.

وی گفت: باید از ظرفیت های نهادهای غیردولتی بهره مند شویم و در همین راستا تلاش علمی و فرآیندمحور برای پیشگیری از شیوع آسیب های اجتماعی و معلولیت ها با استفاده از کارشناسان و متخصصین در دستور کار قرار دارد.

رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: در کنار دولت نیازمند همراهی افراد خیر هستیم چرا که معتقدیم بهزیستی بیش از هر نهاد دیگری منشا اقدامات اثربخش است.

بندپی گفت: با توجه به رشد آسیب ها و بروز اختلالات ژنتیکی و سوانح، زنان بدسرپرست و بی سرپرست، کودکان بدسرپرست، معتادان متجاهر و همچنین افراد دارای معلولیت مختلف در جامعه مواجه هستیم به طوری که در سال گذشته ۱۵ هزار و ۹۰۰ نفر جان خود را از دست داده و پنج برابر این آمار نیز معلول شده اند.

وی با اشاره به اینکه نمی توانیم به سرنوشت دیگران در جامعه بی اعتنا باشیم، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و همکاری نهادهای غیردولتی در جهت حمایت و کمک به این افراد اقدام خواهیم کرد.

 

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 15 آبان، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 672
بازدید ديروز : 7,848
مجموع بازدید : 67,892,969
مهمان: 46
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 46
تبلیغات
 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir