سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

وجود انگل در گوشت مرغ تکذیب شد
داخلی
آقا میری با بیان اینکه اساس این آزمایش اشتباه بوده است، گفت: این موضوع نگران کننده‌ای نیست و آنچه که سازمان دامپزشکی کشور نظارت می‌کند به طور حتم درست است و اگر مشکلی هم باشد به...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا سرپرست سازمان دامپزشکی کشور وجود انگل توکسو پلاسما در طیور و ماکیان کشور را تکذیب کرد و در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.

«سید محمد آقا میری» در حاشیه مراسم افتتاحیه ششمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان، نیاز کشور که در محل بوستان گفتگو برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره انتشار اخباری مبنی بر وجود نوعی انگل توکسو پلاسما در طیور و ماکیان افزود: تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان بر روی تعدادی ماکیان تحقیقات انجام داده‌اند که چنین موضوعی منتشر شد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: نمونه‌برداری از تولیدات کشور از لحاظ علمی دارای مقررات خاصی است که باید توسط آزمایشگاه‌های معتبر همچون آزمایشگاه مرکز تشخیص سازمان دامپزشکی کشور انجام شود و هر آزمایشگاهی نمی‌تواند در خصوص سلامت و بهداشت تولیدات کشور نظر بدهد تا امنیت روانی مردم و جامعه را به مخاطره بیندازد.

آقا میری با بیان اینکه اساس این آزمایش اشتباه بوده است، گفت: این موضوع نگران کننده‌ای نیست و آنچه که سازمان دامپزشکی کشور نظارت می‌کند به طور حتم درست است و اگر مشکلی هم باشد به طور قطع اطلاع رسانی می‌کنیم.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 22 دی، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,840
بازدید ديروز : 14,022
مجموع بازدید : 92,381,345
مهمان: 161
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 162
01. Serinews  - مدير
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir