سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

مرغ ۷۵ هزار تومانی در راه است؟
داخلی
چهارآیین خاطرنشان کرد: قیمت های ۱۰۰ هزار تومانی مرغ در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ که برخی می گویند خواب و خیالی بیش نیست. در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ مرغ حدودا کیلویی ۷۵ هزار تومان می شود و...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از صمت برومند چهارآیین، رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صنعت طیور گفت: از سال ۹۷ تا امروز، ارز ۴۲۰۰ رانت وحشتناکی ایجاد کرده و آسیب بزرگی به صنعت مرغ زده است.

وی افزود: تنها ۵۵ درصد از هزینه ها بصورت ارز ۴۲۰۰ تومانی به دست مرغدار می رسد و مرغدار ۶۵ درصد مابقی را از بازار آزاد تهیه می کند. اما دولت مرغداران را مجبور می کند ۱۰۰ درصد مرغ خود را با قیمت دولتی به بازار عرضه کنند. ارز ۴۲۰۰ تومانی قدرت رقابت را از تولیدکنندگان گرفته است. واردکنندگان هر محصول بی کیفیتی را به نام ذرت با ارز ۴۲۰۰ وارد می کنند، به دولت می فروشند و سود می کنند.

چهارآیین خاطرنشان کرد: قیمت های ۱۰۰ هزار تومانی مرغ در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ که برخی می گویند خواب و خیالی بیش نیست. در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ مرغ حدودا کیلویی ۷۵ هزار تومان می شود و افزایش قیمت بیش از این امکان پذیر نیست.

رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صنعت طیور گفت: تولید و تراکم بالای مرغ و بازار اجازه نمی دهد قیمت مرغ بیش از این افزایش پیدا کند. مرغدار قدرت نگه داری مرغ بیش از ۵ روز را ندارد و اگر مردم ۳ روز مرغ نخرند ناخودآگاه قیمت ۲۰ هزار تومان کاهش پیدا می کند.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 20 دی، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,828
بازدید ديروز : 14,022
مجموع بازدید : 92,381,321
مهمان: 160
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 161
01. Serinews  - مدير
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir