سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

تامین مرغ کشور در چه وضعیتی است؟
داخلی
بنابر آمار جوجه ریزی در سامانه سماصط در آبان ۱۲۷ میلیون قطعه و آذر ۱۳۱ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است و برآورد مسئولان بر آن است که جوجه ریزی به ۱۳۰ میلیون قطعه برسد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی و تولید، مشکلی در تامین مرغ کشور نداریم.
، مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: میزان جوجه ریزی افزایش یافته و مشکلی در تامین مرغ کشور نداریم. علی رغم افزایش هزینه‌های تولید همچون ریز مغذی، دارو و واکسن پیش‌بینی می‌شود که قیمت مرغ هم نوسان چندانی نداشته باشد.

به گفته وی، قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده ۱۷ هزار و ۵۰۰ تا ۱۹ هزار تومان و مرغ گرم ۲۷ هزار تا ۳۱ هزار تومان است.

طی ماه‌های مهر و آبان قیمت مرغ بواسطه کمبود عرضه به اوج خود رسیده بود که مسئولان تنظیم بازار با اتخاذ سیاست واردات مرغ و تخم مرغ نطفه دار، تعادل را به بازار باز گرداندند.


بررسی‌ها از سطح بازار نشان می‌دهد که قیمت هر کیلو مرغ در برخی مغازه‌ها کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود، درحالیکه مرغ قطعه‌بندی با نرخ‌های بالایی عرضه می‌شود که بنابر اذعان مسئولان اتحادیه و تشکل‌ها به دلیل تفاوت معنادار قیمت نیاز است که بازتعریفی در مرغ قطعه‌بندی صورت گیرد.

قیمت هر کیلو مرغ گرم ۲۶ تا ۳۰ هزار تومان، سینه ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان، فیله ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان، جوجه زعفرانی ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان، جوجه بدون زعفران ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان است.

بنابر آمار جوجه ریزی در سامانه سماصط در آبان ۱۲۷ میلیون قطعه و آذر ۱۳۱ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است و برآورد مسئولان بر آن است که جوجه ریزی به ۱۳۰ میلیون قطعه برسد.
ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 19 دی، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,648
بازدید ديروز : 14,022
مجموع بازدید : 92,380,961
مهمان: 160
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 161
01. Serinews  - مدير
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir