سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

عرضه مرغ و تخم‌مرغ کمتر از نرخ مصوب
داخلی
یوسف خانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر جهاد کشاورزی، ذرت، سویا و دان مرغ را تأمین می‌کند مرغداران نیز تولید خود را انجام می‌دهند بنابراین تا پایان سال مشکلی در تأمین مرغ نداریم همچنین...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از میزان مهدی یوسف خانی در خصوص وضعیت عرضه و قیمت مرغ در بازار، گفت: افزایش قیمتی در بازار مرغ وجود ندارد و قیمت‌ها زیر نرخ مصوب عرضه می‌شود، حدوداً دو ماه است که بازار مرغ آرامش کامل را دارد.
 
وی بابیان اینکه مرغ گرم باقیمتی کمتر از نرخ مصوب عرضه می‌شود، بیان کرد: نرخ مصوب کیلویی ۳۱ هزار تومان است این در حالیست که در بازار آزاد مرغ کیلویی ۲۹ الی ۲۸ هزار تومان به‌دست مصرف‌کنندگان می‌رسد زیرا وضعیت تولید و عرضه مرغ خوب بوده و بازار در آرامش است مشکلی نیز وجود ندارد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی اظهار کرد: تداوم روند مناسب بازار مرغ بستگی به تولید و سیاست‌های جهاد کشاورزی دارد اگر به شکل اخیر بازار را مدیریت و علوفه و دان بار مرغدار تأمین کنند مرغداران نیز جوجه ریزی را همواره ادامه می‌دهند و درنهایت مشکل کمبود تولید پیدا نمی‌کنیم.
 
یوسف خانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر جهاد کشاورزی، ذرت، سویا و دان مرغ را تأمین می‌کند مرغداران نیز تولید خود را انجام می‌دهند بنابراین تا پایان سال مشکلی در تأمین مرغ نداریم همچنین وضعیت تأمین نهاده‌ها برای مرغداران نیز خوب است و انجام می‌شود.
 
وی در ادامه عنوان کرد: قیمت تخم‌مرغ نیز به پایین‌تر از نرخ مصوب رسیده است، قیمت مصوب تخم‌مرغ کیلویی ۴۳ هزار تومان است این در حالی است که در بازار آزاد تخم‌مرغ کیلویی ۴۱ هزار تومان عرضه می‌شود.
ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 دی، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,051
بازدید ديروز : 14,022
مجموع بازدید : 92,379,767
مهمان: 170
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 171
01. Serinews  - مدير
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir