سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: «بازارگاه» بخشی از مشکلات نهاده‌های دامی را رفع کرد
اخبار صنایع وابسته«بازارگاه» بخشی از مشکلات نهاده‌های دامی را رفع کرد......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس علی‌اکبر علیزاده‌برمی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس  در دامغان اظهار کرد: جلسات بسیار زیادی در طرح‌های مختلف ازجمله طرح ساماندهی عرضه نهاده‌های دامی در مجلس برگزار شده است.

او گفت: همه خواسته‌های مردمی به‌ویژه مسائل اقتصادی با دقت در مجلس بررسی می‌شود و در کمیسیون کشاورزی هم جلسات خوبی میان دولت و مجلس برقرار است.

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: جلسات خوبی در کمیسیون کشاورزی در بحث سامانه «بازارگاه» تشکیل شد؛ نتیجه این جلسات این بود که سامانه‌ای برای عرضه نهاده‌های دامی طراحی شود که مشکلات را رفع کند.

علیزاده‌برمی بیان کرد: همه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس دنبال این بودند که مشکل وزارت جهاد کشاورزی با این اقدام رفع شود.

او گفت: نتیجه این اقدام را کشاورزان دامداران و مرغداران می‌بینند و مشکلاتشان رفع می‌شود و با رفع این مشکلات، بخشی از مشکلات مردم نیز رفع خواهد شد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تعامل دولت و مجلس برای حل مشکلات وزارت جهاد کشاورزی گفت: سامانه «بازارگاه» بخشی از مشکلات عرضه نهاده‌های دامی را رفع کرد.

به گزارش فارس؛ عرضه چندین میلیون تن انواع نهاده‌های دامی در سامانه بازارگاه از ابتدای سال جاری تاکنون تا حدودی از مشکلات وزارت جهاد کشاورزی را در این بخش کم کرده است.

پیش از این، وضع تأمین نهاده‌های دامی موردنیاز کشور چندان مناسب نبود و در مقاطعی، تأخیر در عرضه نهاده‌های دامی اتفاق می‌افتاد و به گفته کارشناسان امر، اگر ارز موردنیاز نهاده‌های ثبت سفارش شده سریع تأمین شود، نهاده‌ها نیز به‌سرعت ترخیص و توزیع و به دامداران مرغداران تحویل می‌شود.

سامانه بازارگاه توسط وزارت جهاد کشاورزی به‌منظور توزیع عادلانه نهاده بین مرغداران و دامداران راه‌اندازی شده و در این سامانه، هر فرد می‌تواند نهاده خود را با قیمت مصوب خریداری کند.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 8 آذر، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 6,111
بازدید ديروز : 14,022
مجموع بازدید : 92,379,887
مهمان: 168
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 169
01. Serinews  - مدير
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir